2014-12-01

Oficjalne wyniki drugiej tury wyborów samorządowych 2014

PAP/Bartlomiej Zborowski

Znamy oficjalne wyniki wyborów. Frekwencja wyniosła 39,97 proc.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adresy komisji wyborczych - podkarpackie, Rzeszów
Komisja wyborcza
numer
Adres Granice obwodu
1

Rzeszów ul. Bernardyńska 4

ulice: Al. Piłsudskiego (numery nieparzyste od 33 do końca i numery parzyste od 32 do 42), al. Cieplińskiego (numery nieparzyste), Bernardyńska, Bożnicza, pl. Cichociemnych, pl. Farny, Gałęzowskiego, Grottgera, Grunwaldzka, Jabłońskiego, Joselewicza, Konarskiego, Kopernika, Kościuszki (numery parzyste), Kręta, Króla Kazimierza (numery nieparzyste), Matejki, Mickiewicza (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 4), Moniuszki (numery parzyste), pl. Ofiar Getta, Okrzei, Przesmyk, Rynek, Jana III Sobieskiego, Sokoła, Żeromskiego.
2

Rzeszów ul. Orzeszkowej 8 a

ulice: al. Piłsudskiego (numery nieparzyste od 1 do 31 i numery parzyste od 2 do 30), Asnyka, Bardowskiego, Batorego, pl. Dworcowy, Fredry, Głowackiego, pl. Kilińskiego, Kolejowa, Kopczyńskiego, Łączna, 8-go Marca, Obszar Kolei, Orzeszkowej, Plac Wolności, Siemiradzkiego, Styki, Śniadeckich, Świętego Mikołaja, Targowa (numery nieparzyste i numery parzyste od 4 do końca).
3

Rzeszów ul. Szopena 32

ulice: Baldachówka, Długosza, Grodzisko, Kreczmera, Króla Kazimierza (numery parzyste), Króla Leszczyńskiego, Mickiewicza (numery parzyste od 6 do końca), Naruszewicza, Słoneczna, Spytka Ligęzy, Szopena, Szpitalna, Targowa (numery 2, 2a), Tetmajerów, Wierzynka, Wojciecha Kilara, Zamenhoffa, Zamknięta.
4

Rzeszów ul. 3 Maja 15

ulice: al. Lubomirskich, al. Pod Kasztanami, Dekerta, Fircowskiego, pl. Jerzego Grotowskiego, Jagiellońska (numery nieparzyste od 1 do 13 i numery parzyste od 2 do 18), Kościuszki (numery nieparzyste), ks. Feliksa Dymnickiego, Lisa Kuli (numery parzyste), 3 Maja, Moniuszki (numery nieparzyste), Polskiego Czerwonego Krzyża, pl. Armii Krajowej, pl. Hugona Kołłątaja, pl. Śreniawitów (numery 2 i 3), Roderyka Alsa, Słowackiego, Zamkowa, Zygmuntowska.
5

Rzeszów ul. Pułaskiego 3a

ulice: al. Cieplińskiego (numery parzyste), al. Piłsudskiego (numery parzyste od 44 do końca), Borelowskiego, Czarnieckiego, Dojazd Staroniwa, ks. Jałowego, Kasprowicza, Mochnackiego, Pułaskiego, Towarnickiego.
6

Rzeszów ul. Hoffmanowej 13

ulice: Chrzanowskiej (numery parzyste od 2 do 8a), Dąbrowskiego (numery parzyste od 2 do 20), Hoffmanowej, Jagiellońska (numery nieparzyste od 15 do końca i numery parzyste od 20 do końca), Kraszewskiego, Langiewicza (numery nieparzyste od 1 do 31 i numery parzyste od 2 do 20), Lisa - Kuli (numery nieparzyste), Łokietka, Poniatowskiego, pl. Śreniawitów (numer 1), 17 Pułku Piechoty, Reformacka, Unii Lubelskiej.
7

Rzeszów ul. Bulwarowa 3

ulice: Bulwarowa, Chodkiewicza, Czackiego, Lenartowicza, Podpromie.
8

Rzeszów ul. Staszica 16a

ulice: Dąbrowskiego (numery nieparzyste od 21 do 63), Dąbrówki, Wincentego Pola (numery nieparzyste od 11 do końca).
9

Rzeszów ul. Staszica 24

ulice: Chrzanowskiej (numery nieparzyste i numery parzyste od 10 do końca), Dąbrowskiego (numery nieparzyste od 1 do 19), Plac Śreniawitów (numery parzyste od 4 do końca i numery nieparzyste od 5 do końca), Staszica.
10

Rzeszów ul. Hetmańska 38

ulice: Hetmańska (numery nieparzyste od 1 do 71 i numery parzyste od 2 do 36).
11

Rzeszów ul. Dominikańska 4

ulice: Dominikańska, Krzywoustego, Piastów (numery 11 i 13).
12

Rzeszów ul. Dominikańska 4

ulice: Chrobrego, Dąbrowskiego (numery nieparzyste od 65 do 89), Hetmańska (numery parzyste od 38 do 52), Piastów (bez numerów 11 i 13), pl. Matki Boskiej Saletyńskiej.
13

Rzeszów ul. W. Pola 1

ulice: Chmaja, Dąbrowskiego (numery parzyste od 20a do 62a), M. Curie-Skłodowskiej, Niedzielskiego, Wincentego Pola (numery nieparzyste od 1 do 9 i numery parzyste).
14

Rzeszów ul. Dąbrowskiego 66a

ulice: al. Batalionów Chłopskich (numery nieparzyste od 1 do 5), Bohaterów Westerplatte, Dąbrowskiego (numery nieparzyste od 91 do końca i numery parzyste od 64 do końca), Żwirki i Wigury.
15

Rzeszów ul. Matuszczaka 7

ulice: 9. Dywizji Piechoty, Architektów, Akademicka, al. Powstańców Warszawy (numery parzyste od 2 do 20), Bieszczadzka, Hetmańska (numery parzyste od 54 do końca i numery nieparzyste od 73 do końca), Emilii Plater, Leśna (numery parzyste od 2 do 8 i numery nieparzyste od 1 do 15), Matuszczaka, Podgórska, Podkarpacka (numery parzyste od 2 do 28 i numery nieparzyste od 1 do 73), Połonińska, Poznańska, Rymanowska, Wetlińska (numery parzyste od 2 do 20 i numery nieparzyste), Wielkopolska, Zawiszy Czarnego (numery nieparzyste od 1 do 73 i numery parzyste od 2 do 68), Żeglarska.
16

Rzeszów ul. Staroniwska 55

ulice: al. Batalionów Chłopskich (numery parzyste i nieparzyste od 7 do końca), al. W. Witosa (numery parzyste i numery nieparzyste od 1 do 9 A - do końca literowych oznaczeń alfabetycznych), Balistyczna, Bednarska, Boya-Żeleńskiego, Celownicza, Cukiernicza, Cyprysowa, Drukarska, Energetyczna, Hanasiewicza, Handlowa, Jagodowa, Kaletnicza, Kamieniarska, Koralowa, Kowalska, Krawiecka, Kresowa, Langiewicza (numery nieparzyste od 33 do końca), Magazynowa, Makowa, Malarska, Malinowa, Masarska, Miedziana, Panoramiczna (numery nieparzyste), Piekarska, Potokowa, Przemysłowa, Rolnicza, Rzemieślnicza, Staroniwska, Stolarska, Strzelnicza (numery parzyste od 2 do 10 i numery nieparzyste), Szewska, Ślusarska, Tkacka, Truskawkowa, Winogronowa, Złota, Żelazna.
17

Rzeszów ul. Bohaterów 1

ulice: Bohaterów, Wita Stwosza, Witkacego, Zwolińskiego.
18

Rzeszów ul. Bohaterów 1

ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Czereśniowa, Dębowa, Grabowa, Jaracza, Jaworowa, Jodłowa, Korczaka, Langiewicza (numery parzyste od 22 do końca), Modrzewiowa, Orzechowa, Sosnowa, Spokojna, Srebrna, Winna, Wiśniowa, Wyspiańskiego (numery nieparzyste od 27 do 37b).
19

Rzeszów ul. Witkacego 5

ulice: gen. Chruściela, Malczewskiego, Szarych Szeregów, Wyspiańskiego (numery nieparzyste od 15 do 25b).
20

Rzeszów ul. Ptasia 2

ulice: Broniewskiego (numery parzyste od 2 do 26), Jaskółcza, Jastrzębia, Krucza, Łabędzia (bez numeru 9), Orla, Pawia, Ptasia, Skubisza, Słowicza, Sokola, Sowia, Zwierzyniecka, Żurawia.
21

Rzeszów ul. Rudnickiego 1

ulice: gen. Boruty - Spiechowicza, Krakowska numery parzyste od 16a (do końca literowych oznaczeń alfabetycznych) do 30.
22

Rzeszów ul. Rudnickiego 2

ulice: Broniewskiego (numery nieparzyste), al. gen. Okulickiego (numery nieparzyste), Rudnickiego, Sucharskiego (bez numeru 1).
23

Rzeszów ul. Ofiar Katynia 1

ulice: Broniewskiego (numery parzyste od 28 do końca), Ofiar Katynia (numery parzyste).
24

Rzeszów ul. Ofiar Katynia 1

ulice: al. Wyzwolenia (numery nieparzyste), Mikołajczyka (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 10).
25

Rzeszów ul. Ofiar Katynia 11

ulice: Mikołajczyka (numery parzyste od 12 do końca), Ofiar Katynia (numery nieparzyste).
26

Rzeszów ul. Skrajna 1

ulice: Antoniego Gromskiego, Borowa, Daleka, Długa, Dobra, Dworska, Gruntowa, Grzybowa, Klimatyczna, Krzewowa, Lipowa, Orna, Owocowa, Prusa, Przyjemna, Przytulna, Romana Krogulskiego, Rozległa, Równa, Skrajna, Stara, Staromiejska, Szara, Szeroka, Szumna, Teofila Niecia, Zagajnik, Zaułek, Zbiorcza, Zbocze, Zgodna, Ziołowa, Zmienna, Żywiczna, Żyzna.
27

Rzeszów ul. Staromiejska 43a

ulice: al. Wyzwolenia (numery parzyste od 2 do 4), Bajkowa, Bałuckiego, Dożynkowa, gen. Maczka, Hoża, Jana Robaka, Kłosowa, Kolorowa, Krótka, ks. Józefa Stafieja, Lubelska (numery nieparzyste od 23 do końca i numery parzyste od 6 do końca), Lubicz, Młynarska, Morcinka, Nad Przyrwą, Niepokonanych, Opłotki, Partyzantów (numery parzyste od 10 do końca i numery nieparzyste od 3 do końca), Prosta, Przeskok, Sąsiedzka, Siemieńskiego (numery parzyste od 18 do końca), Stogi, Strumykowa, Szczera, Szczęśliwa, Śmiałych, Towarowa, Trembeckiego, Warszawska (numery nieparzyste od 59 do końca i numery parzyste od 26 do końca), Widok, Wioślarska, Wylotowa, Zabłocie, Zapolskiej, Zaścianek, Zbożowa, Zbrojna, Żniwna, Żwirowa, Życzliwa.
28

Rzeszów ul. Marszałkowska 24a

ulice: Gołębia, Klonowa, Konopnickiej (numery parzyste), Limanowskiego, Marszałkowska, Różana, Ujejskiego, Warszawska (numery nieparzyste od 1 do 57), Wojciechowskiego.
29

Rzeszów ul. Marszałkowska 24a

ulice: Kochanowskiego (numer 31), Konopnickiej (numery nieparzyste), Sienkiewicza.
30

Rzeszów ul. Piotra Skargi 3

ulice: Chocimska, Dwernickiego, Karpińskiego, Klonowicza, Kochanowskiego (bez numeru 31), Kosynierów, Piotra Skargi, Żółkiewskiego.
31

Rzeszów ul. Partyzantów 10a

ulice: Błękitna, Husarska, Jasna, Lubelska (numery nieparzyste od 1 do 21 i numery parzyste od 2 do 4), Partyzantów (numery nieparzyste 1, 1a i numery parzyste od 2 do 8), Piękna, Podchorążych, Rycerska, Siemieńskiego (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 16), Szwoleżerów, Warszawska (numery parzyste od 2 do 24a).
32

Rzeszów ul. Lwowska 17

ulice: Bruna, Gajowa, Kurpiowska, Lecha, Lwowska (numery nieparzyste od 1 do 73), Podhalańska, Na Skały, Sadowa, Szczytowa, Szkolna, Światowida.
33

Rzeszów ul. Konfederatów Barskich 43a

ulice: al. Solidarności, al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego, Bystra, Chłędowskiego, Dolna, Górna, Konfederatów Barskich, ks. Piotra Ściegiennego, Macha, Małopolska, Mazurska, Michałowskiego, Modra, Morgowa (numery parzyste od 2 do 36a i numery nieparzyste od 1 do 81), Nadbrzeżna, Na Stoku, Na Wzgórzu, Ogrodowa, Olchowa, Piętaka, Pogodna, Polna, Spółdzielcza (numery nieparzyste od 1 do 5 i numery parzyste od 2 do 18), Stawowa, Torfowa, Traugutta, Wąwozowa, Wesoła, Witwickiego, Wyżynna, Załęska (numery nieparzyste od 1 do 7 i numery parzyste od 2 do 8).
34

Rzeszów ul. Miodowa 6

ulice: al. Niepodległości, Mieszka I, Miodowa, Nizinna, Słodka, Ułanów, Żołnierzy Września.
35

Rzeszów ul. Miodowa 6

ulice: Czecha, Drzymały, Głęboka, Krakusa, Kusocińskiego, Marusarzówny, Nazimka, Ogińskiego, Olszewskiego, Sabały, Sobótki, Solskiego, Sułkowskiego, Twardowskiego, Wandy, Wawelska.
36

Rzeszów ul. Miodowa 6

ulice: al. Armii Krajowej (numery nieparzyste od 9 do końca i numery parzyste od 74 do końca), Artylerzystów, Betleja, Bohaterów X Sudeckiej Dywizji Piechoty, Czerwcowa, Czołgistów, Grudniowa, Hutników, Jesienna, Kwietniowa, Letnia, Lipcowa, Litewska, Lotników, Marynarzy, Paderewskiego (numery nieparzyste od 15 do 21), Południowa, Saperów, Sierpniowa, Stoczniowców, św. Michała Archanioła, Witolda (numery parzyste od 2 do 8), Wiosenna, Wrześniowa, Wytrwałych, Zenitowa, Zimowa, Zwiadowców.
37

Rzeszów al. Rejtana 3

ulice: al. Rejtana (numery nieparzyste od 1 do 25), Dołowa, Kmicica, Kustronia, Lwowska (numery parzyste od 2 do 74a), Monte Cassino, Orląt Lwowskich, plac Allerhanda Maurycego, Zagłoby.
38

Rzeszów al. Rejtana 16c

ulice: al. Kopisto (numery parzyste), al. Rejtana (numery parzyste od 2 do 16c), Cegielniana, Litawora, prof. Stanisława Pigonia, Warzywna, Wierzbowa.
39

Rzeszów al. Rejtana 30

ulice: : Seniora, Świadka.
40

Rzeszów al. Rejtana 28

ulice: al. Rejtana (numery parzyste od 18 do końca), ks. Popiełuszki (numery parzyste od 2 do 10).
41

Rzeszów ul. bpa Pelczara 3

ulice: ks. Popiełuszki (numery nieparzyste i numery parzyste od 12 do końca), Zdzisława Kozienia.
42

Rzeszów ul. bpa Pelczara 3

ulice: Kopisto (numery nieparzyste), bpa Pelczara, Podwisłocze (numer 4).
43

Rzeszów ul. Podwisłocze 14

ulice: al. Powstańców Warszawy (numery nieparzyste), Podwisłocze (numery parzyste od 2 do 14 bez numeru 4 i numery parzyste od 30 do 34).
44

Rzeszów ul. Podwisłocze 14

ulice: Podwisłocze (numery nieparzyste i numery parzyste od 36 do końca).
45

Rzeszów ul. Podwisłocze 20

ulice: Podwisłocze (numery parzyste od 16 do 28).
46

Rzeszów ul. Jana Olbrachta 120

ulice: Anny Jagiellonki, Aleksandra Jagiellończyka, Bolesława Śmiałego, Henryka Pobożnego, Kazimierza Odnowiciela, Królewska, Królowej Bony, Królowej Marysieńki, Książęca, Leszka Czarnego, Jana Olbrachta, Saska, św. Kingi, Witolda (numery nieparzyste od 1 do 21), Władysława Warneńczyka, Władysława IV, Zygmunta I Starego.
47

Rzeszów ul. Mazurska 19

ulice: Bałtycka, Cienista, Kaszubska, Kujawska, Lwowska (numery nieparzyste od 75 do końca i numery parzyste od 76 do końca), Marcina Filipa, Mazowiecka, Morgowa (numery parzyste od 38 do końca i numery nieparzyste od 83 do końca), Podlaska, Pomorska, Tatrzańska.
48

Rzeszów ul. Słocińska 4

ulice: Anny i Zygmunta Chłapowskich, Józefa i Romana Niemaszków, Józefy Jaklińskiej, Jana Wąsacza, Heleny i Tomasza Szajerów, ks. Adama Podgórskiego, ks. bpa Antoniego Betańskiego, ks. Daniela Sulikowskiego, ks. Romana Malinowskiego, Stefanii Michlewskiej, św. Marcina, św. Rocha, św. Walentego, Wojciecha Marka, Zofii Wallis.
49

Rzeszów ul. Słocińska 4

ulice: Braci Aletańskich, Heleny Kulig-Tchórzewskiej, Ignacego Gajdka, Jana Góreckiego, ks. Andrzeja Pasterczyka, ks. Jana Kobaka, Mariana Niedziochy, Na Jaworzu, Ottona i Jana Pileckich, Rodziny Kąkolów, Rodziny Lutaków, Słocińska, Stanisława Gliwy, św. Faustyny, Wieczna, Władysława Stanio.
50

Rzeszów ul. Powstańców Śląskich 4

ulice: al. Armii Krajowej (numery parzyste od 40 do 72), gen. Józefa Sowińskiego, gen. Zająca, gen. Bema, gen. Skrzyneckiego, Jasińskiego, Karola Karpa, Kombatantów, ks. Ignacego Skorupki, Paderewskiego (numery nieparzyste od 23 do końca i numery parzyste od 94 do końca), Powstańców Listopadowych (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 36), Powstańców Styczniowych, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Wieniawskiego (numery parzyste od 2 do 58 i 58 a - 58 d i numery nieparzyste od 1 do 59), Witolda (numery parzyste od 10 do końca i numery nieparzyste od 23 do końca).
51

Rzeszów ul. Czajkowskiego 11

ulice: Bełzy, Bernackiego, Czajkowskiego, Ćwiklińskiej, Dunikowskiego, Goździkowa, Kiepury, Mieczykowa, Niezapominajek, Osterwy, Robotnicza, Siemaszkowej, Smosarskiej, Spacerowa, Stokrotek, Wieniawskiego (numery parzyste od 58 e - do końca literowych oznaczeń alfabetycznych i od 60 do końca i numery nieparzyste od 61 do końca), Zbigniewa Herberta, Zelwerowicza.
52

Rzeszów ul. Czajkowskiego 11

ulice: : al. Armii Krajowej (numery parzyste od 2 do 38), Forsycji, Frezji, Irysowa, Kaczeńcowa, Konwalii, Krokusowa, Łukasiewicza, Magnolii, Malwowa, Nasturcji, Pelargonii, Piwonii, Powstańców Listopadowych (numery parzyste od 38 do końca), Rumiankowa, Sasanki, Słonecznikowa, Storczykowa, Wrzosowa.
53

Rzeszów ul. Wieniawskiego 84

ulice: al. gen. Władysława Sikorskiego (numery nieparzyste od 1 do 63), Azaliowa, Bławatkowa, Daliowa, Fiołkowa, Jaśminowa, Kaktusowa, Lawendowa, Marii i Jana Gumińskich, Nagietkowa, Szarotkowa, Tulipanowa, Zawilcowa, Zimowit.
54

Rzeszów ul. bł. Karoliny 19

ulice: Baligrodzka, Biecka, Bł. Karoliny (numery nieparzyste od 13 do końca i numery parzyste od 12 do końca), Franciszka Kotuli (numery parzyste od 2 do 10), Gorlicka, Jasielska, Leska, Iwonicka, Krośnieńska (numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 42 do końca), Odrzykońska, Wadowicka, Zakopiańska, Mielecka, Niżańska, Strzyżowska (numery nieparzyste od 1 do 47, numery parzyste od 2 do 22), Sanocka (numery nieparzyste od 1 do 15 k i numery parzyste od 2 do 26).
55

Rzeszów ul. Debicka 170

ulice: Arystokracka, Ceramiczna, Dębicka (numery nieparzyste od 1 do 93, i numery parzyste od 2 do 198), Dworzysko, Furtaka, Krakowska (numery nieparzyste od 27 do końca i numery parzyste od 34 do końca), Łanowa, Magnacka, Pańska, Ropczycka, Szlachecka, Tarnowska (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 6).
56

Rzeszów ul. Dębicka 288

ulice: Działowa, Dębicka (numery parzyste od 200 do końca), Jordanówka, Ługowa, Magórska, Oświatowa, Przybyszowska, Stadionowa, Ustrzycka, Usługowa.
57

Rzeszów ul. Debicka 288

ulice: Błękitne Wzgórze, Bracka, Ciche Wzgórze, Dębicka (numery nieparzyste od 95 do końca), Galicyjska, Janiowe Wzgórze, Krupówka, Leśne Wzgórze, Słoneczny Stok, Świdrówka, Zielone Wzgórze, Złocista.
58

Rzeszów ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 5

ulice: Obrońców Poczty Gdańskiej (numery nieparzyste), pl. Jana Pawła II, Krakowska (numer 32 i 32a), Prymasa 1000-lecia, Raginisa, Ślusarczyka, Tarnowska (numery parzyste od numeru 8 do końca), Zajęcza.
59

Rzeszów ul.Starzyńskiego 17

ulice: Obrońców Poczty Gdańskiej (numery parzyste), al. Wyzwolenia (numery parzyste od 6 do końca), Maksymiliana Kolbego.
60

Rzeszów ul. Starzyńskiego 17

ulice: Starzyńskiego.
61

Rzeszów ul. Starzyńskiego 17

ulice: Brydaka, Iranka Osmeckiego (numery parzyste i numery nieparzyste od 1 do 31), Synów Pułku.
62

Rzeszów ul. Osmeckiego 51

ulice: Ciasna, Iranka Osmeckiego ( numery nieparzyste od 33 do końca), Miłocińska (numery parzyste od 2 do 20 i numery nieparzyste od 1 do 67), Przy Torze, Wspólna.
63

Rzeszów ul. Kamińskiego 12

ulice: al. gen. Okulickiego (numery parzyste), Baczyńskiego, Budowlanych, Chłopickiego, Gałczyńskiego, Instalatorów, Jagiełły, Królowej Jadwigi, Króla Stanisława Augusta, Kamińskiego, Kruczkowskiego, Nałkowskiej, Reja, Reymonta, Staffa, Syrokomli, Torowa, Tuwima.
64

Rzeszów ul. Legionów 20

ulice: Krakowska (numery nieparzyste od 1 do 11c i numery parzyste od 2 do 14), Legionów, Sportowa (numery nieparzyste od 1 do 5 i numery parzyste od 2 do 4).
65

Rzeszów ul. Wyspiańskiego 16a

ulice: Chełmońskiego, Kossaków, Mała, Mokra, Sportowa (numery nieparzyste od 7 do końca i numery parzyste od 6 do końca), Wyspiańskiego (numery nieparzyste od 1 do 13 i numery parzyste od 2 do 24), Ziai.
66

Rzeszów al. Krzyżanowskiego 24

ulice: al. Armii Krajowej (numery nieparzyste od 1 do 7), Geodetów, Modrzejewskiej, Norwida, Orkana, Ossolińskich, Paderewskiego (numery nieparzyste od 1 do 13 i numery parzyste od 2 do 92), Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej, Przybosia, Puszkina, Struga, Szymanowskiego.
67

Rzeszów al. Krzyżanowskiego 24

ulice: al. Krzyżanowskiego, al. Rejtana (numery nieparzyste od 27 do końca), Cytadeli Warszawskiej, Dobrzańskiego-Hubala, Obrońców Helu.
68

Rzeszów ul. Cicha 4

ulice: al. Powstańców Warszawy (numery parzyste od 22 do końca), Cicha, Kępa, Kwiatkowskiego (numery nieparzyste od 1 do 11 i numer 2, 2 a - do końca literowych oznaczeń alfabetycznych).
69

Rzeszów ul. Cicha 5

ulice: Graniczna (numery nieparzyste od 1 do 19 i numery parzyste od 2 do 10), Nowowiejska, Sienna, Tęczowa, Zielna.
70

Rzeszów ul. Strażacka 9

ulice: Fabryczna, Gościnna (numery parzyste od 2 do 40 i numery nieparzyste od 1 do 37), Jachowicza, Kardynała Karola Wojtyły (numery parzyste od 124 do 160 i od 170 do końca), Koło, Kwiatkowskiego (numery nieparzyste od 13 do końca i numery parzyste od 4 do końca), Kornela Makuszyńskiego (numery parzyste i numery nieparzyste od 1 do 11), Malownicza (numery parzyste i numery nieparzyste od 25 do końca), Miła (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 52), Piaskowa, Podmiejska, Władysława Grabskiego, Zakładowa, Za Strugiem, Zaciszna, Zielona.
71

Rzeszów ul. Strażacka 9

ulice: al. gen. Władysława Sikorskiego (numery parzyste od 2 do 170), Delikatna, Graniczna (numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 12 do końca), Jazowa, Ładna, Łagodna, Przyjazna, Radosna, Skromna, Solidarna, Strażacka, Sympatyczna, Urocza.
72

Rzeszów ul. Solarza 12

ulice: Krakowska (numery nieparzyste od 13 do 25 i 25b - do końca oznaczeń literowych), Lewakowskiego, Zbyszewskiego (numery parzyste).
73

Rzeszów ul. Solarza 12

ulice: Solarza (numery parzyste), Zbyszewskiego (numery nieparzyste).
74

Rzeszów ul. Solarza 12

ulice: Kotuli (numery nieparzyste i numery parzyste od 12 do końca), Solarza (numery nieparzyste), Stojałowskiego.
75

Rzeszów ul. Rataja 14

ulice: Pleśniarowicza, Rataja, Wiktora (numery parzyste).
76

Rzeszów ul. Widokowa 1

ulice: Al. W. Witosa (numery nieparzyste od 11 do końca), Anny German, Czesława Niemena, Marka Grechuty, Panoramiczna (numery parzyste), Plenerowa, Krajobrazowa, Strzelnicza (numery parzyste od 10 a - do końca literowy oznaczeń i od 12 do końca), Widokowa, Wyspiańskiego (numery parzyste od 26 do końca i numery nieparzyste od 39 do końca), bł. Karoliny (numery nieparzyste od 1 do 11 i numery parzyste od 2 do 10), Dukielska, Sędziszowska, Strzyżowska (numery parzyste od 24 do końca i numery nieparzyste od 49 do końca), Wiktora (numery nieparzyste).
77

Rzeszów ul. Krośnieńska 15a

ulice: Kościelna, Krośnieńska (numery nieparzyste od 1 do 19 i numery parzyste od 2 do 40) , Krynicka, Nowosądecka, Sanocka (numery parzyste od 28 do końca i numery nieparzyste od 17 do końca), św. Jana z Dukli.
78

Rzeszów ul. Rubinowa 4

ulice: Agatowa, Ametystowa, Brylantowa, Bursztynowa, Ciepłownicza, Cyrkoniowa, Diamentowa, Grafitowa, hr. Alfreda Potockiego, hr. Wandy Tarnowskiej, Jaspisowa, ks. Jana Stączka, Księżycowa, Kwarcowa, Lazurowa, Nefrytowa, Perłowa, Rubinowa, Rzecha, Spichlerzowa, Spółdzielcza (numery parzyste od 20 do końca i numery nieparzyste od 7 do końca), Szafirowa, Szmaragdowa, św. Floriana, Turkusowa, Załęska (numery parzyste od 10 do końca i numery nieparzyste od 9 do końca), Jana Ziemiańskiego.
79

Rzeszów ul. Beskidzka 5

ulice: Beskidzka, Karkonoska, Świętokrzyska, Tadeusza Nalepy, Zawiszy Czarnego (numery parzyste od 70 do końca i numery nieparzyste od 75 do końca).
80

Rzeszów ul. Beskidzka 5

ulice: Brzegowa, Jarowa, Leśna (numery parzyste od 10 do końca i numery nieparzyste od 17 do końca), Nowogrodzka, pl. św. Józefa, Podkarpacka (numery parzyste od 30 do końca i numery nieparzyste od 75 do końca), Saletyńska, Starowiejska, Wetlińska (numery parzyste od 22 do końca), Zwięczycka.
81

Rzeszów ul. Kardynała Karola Wojtyły 164

ulice: al. gen. Sikorskiego (numery parzyste od 172 do końca i numery nieparzyste od 65 do końca), Bajeczna, Baśniowa, Białe Wzgórze, Białogórska, Biesiadna, Bolesława Leśmiana, Czesława Miłosza, Doliny Strugu, Familijna, Jana Brzechwy, Jarosława Iwaszkiewicza, Kardynała Karola Wojtyły (numery parzyste od 2 do 122 oraz od 162 do 168 i numery nieparzyste), Majowa, Malownicza (numery nieparzyste od 1 do 23), Miła (numery parzyste od 54 do końca), Mokra Strona, Kornela Makuszyńskiego (numery nieparzyste od 13 do 33), Marii Kownackiej, Promykowa, Rodzinna, Ruczajowa, Słowiańska, Stokowa, Stroma, Świętojańska, Tyczyńska, Widnokręgowa, Witolda Gombrowicza, Wschodnia, Zastruże, Źródlana.
82

Rzeszów ul. Miłocińska 75

ulice: Anyżkowa, Bazyliowa, Cynamonowa, Cytrynowa, Imbirowa, Jałowcowa, Laurowa, Miętowa, Migdałowa, Miłocińska (numery parzyste od 22 do końca i numery nieparzyste od 69 do końca), Morelowa, Parkowa, Szafranowa, Tymiankowa, Waniliowa.
83

Rzeszów ul. Budziwojska 154

ulice: Alternatywy, Anielska, Aroniowa, Chmielna, Dębinowa, Gościnna (numery parzyste od 42 do końca i numery nieparzyste od 39 do końca), Herbowa, Jana Pawła II, Karmelicka, Kornela Makuszyńskiego (numery nieparzyste od 35 do końca), Legionistów, Lotosowa, Magiczna, Miejska, Papieska, Pogodne Wzgórze, Senatorska, św. Agnieszki, św. Antoniego, Tarnopolska, Ustronna, Wakacyjna, Zakątkowa.
84

Rzeszów ul. Budziwojska 154

ulice: bł. ks. Kowalskiego, Budziwojska, Góra, Jarzębinowa, Jesionowa, ks. Kazimierza Guzego, Kwiatowa, Laskowa, Liliowa, Młyńska, Nadziei, Podlesie, Podleśna, Porąbki, Poselska, Poziomkowa, Prometeusza, Przylasek, Sportowców, Strzelców, Studzianki, Śnieżna.
Znajdź lokal wyborczy
Województwo:
Gmina:
Miejscowość/Ulica:
Wyniki wyborów na wójta, burmistrza, prezydenta w województwach
Wiadomości