Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Fraza

"zajęcie"

została znaleziona (65 wyników)
 • 2017-03-09Opel Insignia Grand Sport: Twoje nowe, stylowe, mobilne biuro

  (...) umieszczony o trzy centymetry niżej niż poprzednio – na pierwszy rzut oka to niewiele, ale dość, by zajęcie pozycji za kierownicą było tutaj większym wydarzeniem niż w typowym środku transportu flot (...)
 • 2016-07-11Mini Cabrio - Maksi przyjemność

  (...) pogodowe są zgodne, zatem okulary przeciwsłoneczne lądują na głowie, a ja z nieskrywaną niecierpliwością oczekuję zajęcia miejsca w nowym modelu. To już trzecia generacja, choć od debiutu hatchbacka (...)
 • 2016-05-31Ford Edge - silny zawodnik

  (...) bagażowej. Przy tym składanie drugiego rzędu oparć nie wymaga gimnastykowania się rodem z zajęć jogi. Oparcia są bowiem składane elektronicznie, za pomocą przycisku umieszczonego na bocznej ścianie bagażnika (...)
 • GALERIA: Piłkarze Pogoni na zajęciach z fryzjerstwa i elektrotechniki

 • 2016-04-15Policja przeszkoli wiekowych kierowców

  (...) oraz zasadami bezpieczeństwa w ruchu drogowym kierowanych do ich grupy wiekowej. Przedmiotowe zajęcia przeprowadzane będą raz w miesiącu i będą zawierać następujące elementy związane z bezpieczeństwem ruchu (...)
 • 2016-04-28Facelifting Lexusa IS

  (...) szybko odróżnić dzięki nowemu wzorowi 17-calowych, 10-ramiennych felg oraz dwóm nowym kolorom nadwozia - Deep Blue Mica i Graphite Black Glass Flake. Po zajęciu miejsca w kabinie nasz wzrok przykuje (...)
 • 2016-02-15Volvo S60 Polestar - nie będziesz chciał z niego wysiąść

  (...) , usztywnianym przez firmę Ăhlins zawieszeniem, sprawia, że samochód trzyma się drogi jak przyklejony. Jedziemy! Po zajęciu miejsca w fotelu kierowcy, nasze oczy momentalnie znajdują przycisk Start/Stop (...)
 • 2016-01-23Volkswagen Passat Alltrack - Najlepszy z najlepszych?

  (...) odmówić. Z przodu jest ogrom miejsca, ale nawet odsunięcie foteli daleko do tyłu nie przeszkadza pasażerom tylnej kanapy w zajęciu wygodnej pozycji. Przy normalnym ustawieniu przednich foteli, z tyłu można (...)
 • 2015-10-16Afery Volkswagena ciąg dalszy

  (...) było przyjmować zakłady, kiedy pościg Volkswagena za Toyotą zakończy się sukcesem. Teraz Niemcy raczej będą musieli oglądać się za siebie, niż myśleć o zajęciu pozycji lidera. (...)
 • 2015-10-20Nie korzystaj z komórki nawet stojąc na światłach

  (...) jazdy z telefonu wymagającego trzymania słuchawki lub mikrofonu w ręku ma znaczenie szerokie i dotyczy każdego działania powodującego konieczność zajęcia uwagi informacjami zawartymi również na pulpicie (...)
 • 2015-10-09Oto najcenniejsze marki motoryzacyjne

  (...) - pozwoliło to na zajęcie 6 miejsca w klasyfikacji generalnej, czyli o 2 pozycje wyżej w porównaniu z 2014 rokiem. W uzasadnieniu można przeczytać, że tak dobry wynik jest zasługą pozytywnego postrzegania (...)
 • 2015-09-09Mikrosamochody coraz popularniejsze

  (...) , którzy mieszkają poza miastem i dojeżdżają do szkoły czy na zajęcia pozalekcyjne. To dzieci bogatych rodziców – podkreśla Kmiecik.