Piłka nożna - I liga: zwycięstwo Górnika Łęczna, remis w Rybniku

0

piłka nożna - I liga - Górnik Łęczna - Puszcza Niepołomice - ROW Wybnik - Doclan Ząbki

Górnik Łęczna pokonał u siebie Puszczę Niepołomica 2:0 (1:0) w meczu XIII kolejki piłkarskiej I ligi. Gole dla gospodarzy strzelili: Grzegorz Bonin (6') i Nikolajs Kozacuk (88').
W drugim piątkowym meczu Energetyk ROW Rybnik zremisował z Dolcanem Ząbki 2:2 (1:1). Już w 9. minucie goście objęli prowadzenie po strzale Szymona Matuszka; przed przerwą wyrównał Daniel Feruga (37'). W końcówce na 2:1 dla gospodarzy strzelił Marek Gładkowski (86'), ale w 3. minucie doliczonego czasu wyrównał Dariusz Zjawiński.
W tabeli prowadzi GKS Bełchatów przed Olimpią Grudziądz i Dolcanem Ząbki. Tabelę zamykają Puszcza Niepołomice i GKS Tychy.