Rankingi Money.pl
 • Ranking kredytów hipotecznych - styczeń 2019

  Ranking kredytów hipotecznych - styczeń 2019 więcej

  Sprawdziłam, jaki jest koszt kredytu hipotecznego w kwocie 256 tys. zł. Uwierzysz, że różnica w opłatach pomiędzy najtańszą i najdroższą ofertą wynosi aż 37 tys. zł? Właśnie dlatego zanim skorzystasz z finansowania na zakup domu czy mieszkania porównaj, co mają ci do zaproponowania banki.

 • Ranking lokat promocyjnych

  Ranking lokat promocyjnych więcej

  W tym miesiącu sporo się zmieniło na rynku lokat. Swoją ofertę znacznie poprawiły Idea Bank i Getin Bank, które wciąż zachęcają do lokowania u nich oszczędności. Najwyżej oprocentowane są krótkoterminowe lokaty na promocyjnych warunkach. Właśnie dlatego szukałam produktów na maksymalnie pół roku, które zapewnią ci szybki zysk. Sprawdź, gdzie znajdziesz najlepsze lokaty na 2, 3, 4 i 6 miesięcy.

 • Od dzisiaj nowe lokaty w Getin Banku. Bank Czarneckiego walczy o klientów po aferze KNF

  Od dzisiaj nowe lokaty w Getin Banku. Bank Czarneckiego walczy o klientów po aferze KNF więcej

  Po wybuchu afery KNF, bank Leszka Czarneckiego obserwuje "wzmożone zainteresowanie klientów". Getin Bank postanawia się więc bronić. Na nowych lokatach można zarobić nawet 3,3 proc. w skali roku.

 • Ranking kont osobistych z kartami wielowalutowymi

  Ranking kont osobistych z kartami wielowalutowymi więcej

  Za granicą możesz płacić gotówką, kartą do konta walutowego lub kartą wielowalutową, wydaną do konta osobistego. Sprawdziłem, w którym banku znajdziesz najlepsze konto osobiste z kartą wielowalutową.

 • Ranking kont osobistych - listopad 2018

  Ranking kont osobistych - listopad 2018 więcej

  W listopadzie mamy spore przetasowania na rynku kont osobistych. Deutsche Bank, przejęty przez Santander Bank Polska, wycofał ze sprzedaży swoje rachunki. A Wymarzone Konto Osobiste Raiffeisen Polbanku można założyć już tylko w oddziale. Pozostało jednak jeszcze 20 banków, w których można założyć konto osobiste. Które warto wybrać? W tym miesiącu znalazłam bezwarunkowo darmowy rachunek z możliwością płacenia BLIK-iem, Apple Pay i Google Pay.

Narzędzia
Partner serwisu
lata miesiące
miesięczna kwartalna
równe malejące