• Wakacje kredytowe. Klienci banków skarżą się do UOKiK

  Wakacje kredytowe. Klienci banków skarżą się do UOKiK więcej

  - Banki mogą utrudniać lub wręcz uniemożliwiać konsumentom skorzystanie z ustawowych wakacji kredytowych - wskazuje UOKiK. Urzędnicy na podstawie sygnałów przekazywanych przez klientów objęli postępowaniem wyjaśniającym 26 banków.

 • Klienci banków odchodzą z kwitkiem. Strach przed drugą falą epidemii

  Klienci banków odchodzą z kwitkiem. Strach przed drugą falą epidemii więcej

  Po odmrożeniu gospodarki rośnie zainteresowanie kredytami na mieszkania. Jednak coraz więcej osób wychodzi z banku bez pożyczki. Problemem jest przezorność banków, które w związku z pandemią uważnie prześwietlają możliwości finansowe klientów. Nie ufają szczególnie młodym.

Rankingi Money.pl
 • Ranking kont osobistych - sierpień 2020

  Ranking kont osobistych - sierpień 2020 więcej

  Konto osobiste pomaga nam wygodnie zarządzać naszymi pieniędzmi. Jeśli jesteśmy niezadowoleni z obecnego rachunku, zawsze możemy go zmienić. Rozwój technologii umożliwia nam teraz szybkie i wygodne otwieranie kont bez wychodzenia z domu. W dobie pandemii jest to podwójnie ważne, bo liczy się nie tylko nasz komfort, ale także bezpieczeństwo. Dlatego zdalna możliwość założenia rachunku była jednym z punktów, które wpłynęły na wyniki sierpniowego rankingu. Jakie konto osobiste okazało się najlepszym na rynku? Sprawdźmy!

Narzędzia
Partner serwisu
lata miesiące
miesięczna kwartalna
równe malejące