• Bank nie przewidział takiego szturmu klientów. 7 procent na lokacie szybko zniknęło

  Bank nie przewidział takiego szturmu klientów. 7 procent na lokacie szybko zniknęło więcej

  Na początku czerwca Bank Ochrony Środowiska poszedł na całość i zaoferował klientom 7 proc. na lokacie. Przebił tym samym konkurencję. Promocja nie trwała jednak długo. Po dwóch tygodniach oferta się zakończyła. Bank przyznaje, że liczba wniosków klientów przerosła najśmielsze oczekiwania i trudno było je wszystkie obsłużyć.

 • Nadchodzi wielki kryzys. Prezesi banków ostrzegają: "Tego jeszcze nie było"

  Nadchodzi wielki kryzys. Prezesi banków ostrzegają: "Tego jeszcze nie było" więcej

  Prezesi czołowych polskich banków boją się scenariusza stagflacyjnego i szykują się na "wielki kryzys". Wskazują, że tak dużo wyzwań przed gospodarką i sektorem bankowym jeszcze nie było. Ostrzegają, że scenariusze są albo złe, albo bardzo złe i to oznacza dla klientów duże turbulencje. Bankowcy są przekonani, że wcześniej czy później ludzie i firmy nie będą w stanie dobrze spłacać kredytów.

Rankingi Money.pl
 • Karta kredytowa przydatna na wyjazdach i nie tylko. Aktualny ranking najlepszych kart kredytowych

  Karta kredytowa przydatna na wyjazdach i nie tylko. Aktualny ranking najlepszych kart kredytowych więcej

  Jak podał BIK, w kwietniu 2022 r. banki wydały 38,2 tys. kart kredytowych na łączną kwotę przyznanych limitów ponad 310 mln zł. W najbliższych miesiącach statystyki mogą być jeszcze lepsze. To dlatego, że obecnie karta kredytowa to nie tylko finansowe zabezpieczenie, ale także pakiet dodatkowych korzyści. Wiele z nich przyda się podczas zbliżających się wakacji. Dotyczy to głównie kart z segmentu premium. W najnowszym rankingu sprawdzamy, który bank oferuje najwięcej.

Narzędzia
Partner serwisu
lata miesiące
miesięczna kwartalna
równe malejące