• Dodatkowe produkty bankowe przy zaciąganiu kredytu. Czy na wszystko trzeba się godzić?

  Dodatkowe produkty bankowe przy zaciąganiu kredytu. Czy na wszystko trzeba się godzić? więcej

  Za pożyczenie pieniędzy od banku trzeba zapłacić odsetki, a często również prowizję. To jednak niejedyne koszty, które narzucają banki. Zdarza się, że warunkiem przyznania kredytu jest skorzystanie z dodatkowych produktów, takich jak konto osobiste, karta kredytowa czy ubezpieczenie.

 • Będzie nowy podatek? Wiceminister finansów nie mówi nie

  Będzie nowy podatek? Wiceminister finansów nie mówi nie więcej

  Wiceminister Piotr Patkowski powiedział w wywiadzie, że rząd woli używać "miękkich mechanizmów" i zachęcać sektor bankowy do podnoszenia oprocentowania depozytów, ale sobotnie słowa prezesa PiS to wyraźny sygnał dla sektora. Jarosław Kaczyński powiedział w weekend, że "banki muszą pójść po rozum do głowy".

Rankingi Money.pl
 • Porównaliśmy oferty kredytów gotówkowych. Sprawdź, w którym banku masz szansę dostać najtańszy kredyt

  Porównaliśmy oferty kredytów gotówkowych. Sprawdź, w którym banku masz szansę dostać najtańszy kredyt więcej

  Zainteresowanie kredytami gotówkowymi jest ciągle duże, co potwierdzają dane BIK. Przez pierwsze dziewięć miesięcy 2023 roku banki udzieliły kredytów o wartości ponad 55 mld zł. Co ważne, w przypadku kredytów gotówkowych zmiany stóp procentowych nie mają dużego przełożenia na oferty. Mimo to niezależnie od celu kredytowania i momentu, kiedy decydujemy się na kredyt, zawsze zależy nam na tym, aby pożyczyć pieniądze jak najtaniej.

Narzędzia
Partner serwisu
lata miesiące
miesięczna kwartalna
równe malejące