• Będzie nowy podatek? Wiceminister finansów nie mówi nie

  Będzie nowy podatek? Wiceminister finansów nie mówi nie więcej

  Wiceminister Piotr Patkowski powiedział w wywiadzie, że rząd woli używać "miękkich mechanizmów" i zachęcać sektor bankowy do podnoszenia oprocentowania depozytów, ale sobotnie słowa prezesa PiS to wyraźny sygnał dla sektora. Jarosław Kaczyński powiedział w weekend, że "banki muszą pójść po rozum do głowy".

 • Bank nie przewidział takiego szturmu klientów. 7 procent na lokacie szybko zniknęło

  Bank nie przewidział takiego szturmu klientów. 7 procent na lokacie szybko zniknęło więcej

  Na początku czerwca Bank Ochrony Środowiska poszedł na całość i zaoferował klientom 7 proc. na lokacie. Przebił tym samym konkurencję. Promocja nie trwała jednak długo. Po dwóch tygodniach oferta się zakończyła. Bank przyznaje, że liczba wniosków klientów przerosła najśmielsze oczekiwania i trudno było je wszystkie obsłużyć.

Rankingi Money.pl
 • Ranking kredytów na zakup samochodu

  Ranking kredytów na zakup samochodu więcej

  Za gotówkę, czy na kredyt? Takie pytanie zadają osoby chcące kupić samochód. Obie opcje mają swoich zwolenników i przeciwników. Niektórzy nie chcą wiązać się z bankiem i wolą zapłacić za auto z własnej kieszeni, inni wolą wziąć kredyt, a własne środki przeznaczyć na ewentualną jego nadpłatę. A może skorzystać ze "złotego środka" i wziąć kredyt na połowę wartości samochodu? Takie właśnie oferty porównaliśmy w tym rankingu kredytów samochodowych.

Narzędzia
Partner serwisu
lata miesiące
miesięczna kwartalna
równe malejące