Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Skarbnic@ - nowe rozwiązanie dla członków Skarbca

0
Podziel się:

Pod hasłem Sprawdź, co się dzieje z Twoją składką! PTE Skarbiec – Emerytura uruchomiło w połowie kwietnia nowy internetowy serwis Skarbnic@ dla Członków zarządzanego przez siebie Funduszu

Pod hasłem Sprawdź, co się dzieje z Twoją składką! Powszechne Towarzystwo Emerytalne Skarbiec – Emerytura uruchomiło w połowie kwietnia nowy internetowy serwis Skarbnic@ dla Członków zarządzanego przez siebie Funduszu.

Członkowie Skarbca – Emerytury mogą sprawdzać stan swojego rachunku w Funduszu przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Oprócz salda i operacji na rachunku można sprawdzić również wszystkie dane dotyczące rachunku Członka posiadane przez Fundusz. W porównaniu z marcem odwiedzalność stron Skarbca wzrosła czterokrotnie. Zaś liczba użytkowników serwisu wzrosła w tym okresie ponad pięciokrotnie. Dowodzi to, że Skarbnic@ doskonale odpowiada potrzebom członków Funduszu.

„W e-mailach, które nadeszły do Towarzystwa internauci gratulują nam serwisu, dzięki któremu mogą na bieżąco sprawdzać, czy i kiedy ich składki wpłynęły oraz jaka była ich wysokość. Podkreślają, że korzystanie z serwisu jest bezproblemowe – szybko się ładuje, nawigacja jest łatwa, a atrakcyjna szata graficzna nie jest przeładowana żadnymi udziwnieniami” – mówi Romana Rucińska, wiceprezes PTE Skarbiec – Emerytura.

„Nie traktowaliśmy serwisu Skarbnic@ jako technicznej nowinki, ani swego rodzaju gadżetu. Celem wdrożenia serwisu było umożliwienie Członkom naszego Funduszu monitoringu zarówno stanu rachunku w Funduszu, jak i wszystkich danych posiadanych przez Fundusz. Jest to bardzo ważne w sytuacji, gdy składki nie wpływają na nasz rachunek w Funduszu i sami powinniśmy sprawdzić, co jest tego przyczyną” – wyjaśnia Romana Rucińska.

Dużą popularnością – również wśród członków innych funduszy - cieszy się ogólnodostępny Blok informacyjny Skarbca – Emerytury „Co się dzieje z moją składką?”. Od marca odwiedzalność tego bloku wzrosła prawie pięciokrotnie. Blok zawiera informacje o tym, jak należy postępować, gdy na rachunku w Funduszu brakuje składek, łącznie z wzorami pism do ZUS-u (również w wersji do wydruku), które powinniśmy wysłać wówczas, gdy okaże się, że nasze dane posiadane przez płatnika, ZUS i Fundusz są takie same, a składki mimo wszystko nie wpływają na nasz rachunek.

emerytury
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)