Ateny - dzisiejszy dzień niezbyt pomyślny dla polskich reprezentantów

0

Dzisiejszy dzień na olimpiadzie w Atenach nie jest pomyślny dla polskich reprezentantów.
W finale olimpijskim nie wystąpi Renata Mauer-Różańska, która w porannych kwalifikacjach w strzelaniu z karabinu w trzech pozycjach zajęła 17 miejsce.

W finale olimpijskim nie wystąpi Renata Mauer-Różańska, która w porannych kwalifikacjach w strzelaniu z karabinu w trzech pozycjach zajęła 17 miejsce. 4 lata temu w Sydney Renta Mauer-Różańska wywalczyła złoty medal olimpijski w tej konkurencji.

W finale nie wystąpi także Szymon Ziółkowski - mistrz olimpijski z Sydney w rzucie młotem.

Polscy kajakarze górscy Marcin Pochwała i Paweł Sarna nie zakwalifikowali się do finału. W przejeździe półfinałowym byli ostatni, zostali sklasyfikowani na 10 miejscu.

Z kolei w drugiej rundzie turnieju judo przegrał nasz zawodnik - Grzegorz Eitel.