s wygraliśmy z Norwegią IAR1r 24 17:57 :41

Po emocjonującym spotkaniu Polscy piłkarze
pokonali na stadionie w Oslo reprezentację Norwegii 3:2 w
meczu eliminacji mistrzostw świata.

s wygralismy z NorwegiaTYTUŁ AGENCJA GODZ. CZAS s wygraliśmy z Norwegią IAR1r 24 17:57 :41 s wygraliśmy z Norwegią s wygraliśmy z Norwegią Po emocjonującym spotkaniu Polscy piłkarze pokonali na stadionie w Oslo reprezentację Norwegii 3:2 w meczu eliminacji mistrzostw świata. Dwie bramki dla naszego zespołu zdobył w pierwszej połowie Emmanuel Olisadebe. Na dziewięć minut przed końcem spotkania - piłkę w norweskiej bramce umieścił Bartosz Karwan. Polskich bramkarzy pokonali John Carew i Gunnar Solskjaer. Kontuzjowanego Adama Matyska zastąpił w drugiej połowie Jerzy Dudek. Po zwycięstwie nad Norwegią - Polacy prowadzą w swojej grupie eliminacyjnej z dziesięcioma punktami na koncie. 17:55 24/03/2001