Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Krynicki Recykling zadebiutuje na NewConnect

0
Podziel się:

Spółka Krynicki Recykling, zajmująca się pozyskiwaniem i uzdatnianiem stłuczki szkła, zadebiutuje na rynku NewConnect w IV kwartale.

Krynicki Recykling zadebiutuje na NewConnect
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Spółka Krynicki Recykling, zajmująca się pozyskiwaniem i uzdatnianiem stłuczki szkła, zadebiutuje na rynku NewConnect w IV kwartale. Środki pozyskane z debiutu firma chce przeznaczyć na wzrost mocy przerobowych. *

"Jestem przekonany, iż decyzja o debiucie naszej spółki na rynku NewConnect pozwoli na dalszy dynamiczny rozwój na perspektywicznym rynku odzysku i recyklingu odpadów ze szkła opakowaniowego" - mówi prezes Adam Krynicki.

Przychody Krynicki Recykling w 2006 r. osiągnęły poziom 10,37 mln zł, natomiast w 2007 r. planowany jest ich skokowy wzrost - poinformowała firma. Szacuje się, że spółka posiada 34 proc. udział w segmencie rynku, na którym działa. Spółka posiada 3 nowoczesne sortownie do uzdatniania stłuczki szklanej.

NewConnect jest nowym nieregulowanym rynkiem organizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, stworzonym z myślą o finansowaniu młodych przedsiębiorstw o wysokim potencjale wzrostu. Pierwsze notowania na rynku przewidziane są na 30 sierpnia 2007 r.

newconnect
giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)