Notowania

transfery polityczne
13.06.2011 17:52

"PO wie, że polityka miesza się z rozrywką"

Politolog Wojciech Jabłoński z Uniwersytetu Warszawskiego krytycznie ocenia ostatnie transfery na scenie politycznej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Roman Jocher)

Politolog Wojciech Jabłoński z Uniwersytetu Warszawskiego krytycznie ocenia ostatnie transfery na scenie politycznej. Jak zauważa, Joanna Kluzik-Rostkowska zmieniając już po raz kolejny barwy polityczne przestała być wiarygodna.

Jednocześnie jednak nie wyklucza jej sukcesu wyborczego. Jego zdaniem jest to możliwe, bo polityka miesza się ostatnio z rozrywką.

POSŁUCHAJ OPINII POLITOLOGA:

Politolog nie jest zaskoczony chłodnym przyjęciem Joanny Kluzik-Rostkowskiej przez działaczy Platformy Obywatelskiej. Jego zdaniem, decyzja o jej przejściu uderza właśnie w nich.

POSŁUCHAJ WOJCIECHA JABŁOŃSKIEGO:

Ostatni sondaż Instytutu Homo Homini wskazuje na dwuprocentowy wzrost poparcia dla Platformy Obywatelskiej. Wojciech Jabłoński podkreślił, że polityka prowadzona przez Donalda Tuska wyborcom Platformy Obywatelskiej najwyraźniej odpowiada.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI POLITOLOGA:

Donald Tusk powiedział na konferencji prasowej, że _ nie narzeka na brak siły perswazji _ przy przekonywaniu niektórych działaczy swojej partii, by ustąpili miejsca na listach Bartoszowi Arłukowiczowi czy Joannie Kluzik-Rostkowskiej. Premier przypomniał, że śląska PO także miała wątpliwości , czy Jerzy Buzek powinien być kandydatem PO w poprzednich wyborach do Parlamentu Europejskiego. Tymczasem dziś Polska ma szefa Parlamentu, a PO - _ kapitalnego lidera _ - mówił Donald Tusk.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/232/t141800.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/konwencja;poskutkowala;platformie;rosnie,78,0,849742.html) Konwencja poskutkowała? Platformie rośnie Według sondażu przeprowadzonego po wczorajszych partyjnych imprezach, rządzące ugrupowanie zwiększa przewagę nad resztą.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/24/t141848.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/platforma;pokazuje;swoja;bezradnosc;i;arogancje,26,0,849690.html) "Platforma pokazuje swoją bezradność i arogancję" Ziobro: _ W związku z brakiem sukcesów, Donald Tusk pokazuje Joannę Kluzik-Rostkowską, ale ludzie się na to nie nabiorą _. Mariusz Błaszczak atakuje za _ arogancję i propagandę _.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/12/t141836.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wystawiaja;cenzurke;bylej;szefowej;pjn;za;zmiane;towarzystwa,239,0,849647.html) Wystawiają cenzurkę byłej szefowej PJN. Za zmianę towarzystwa Kalisz: _ Joanna Kluzik-Rostkowska po wyborach zginie w Platformie. Nie będzie już tak wyrazista _. Jakubiak: _ Musi się z tego wytłumaczyć _.
Tagi: transfery polityczne, joanna kluzik rostkowska, kraj, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz