Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Luksusowy hotel Sacher - teraz także dla gości z psami

0
Podziel się

Przeznaczone dla czworonogów i ich właścicieli pokoje kosztują zaledwie 35 euro więcej niż zwykłe, których cena za noc waha się od 400 do nawet 5000 euro.

Luksusowy hotel Sacher - teraz także dla gości z psami
(Money.pl/Anna Kraszkiewicz)
bEaeeCPp

Luksusowy XIX-wieczny hotel Sacher w samym sercu Wiednia otworzył podwoje także dla gości podróżujących z psami. Właściciele i ich pupile mogą wybierać spośród 40 specjalnie przygotowanych dla nich pokoi.

Przeznaczone dla czworonogów i ich właścicieli pokoje kosztują zaledwie 35 euro więcej niż zwykłe, których cena za noc waha się od 400 do nawet 5000 euro.

W cenie tego dodatku pies będzie miał do swojej dyspozycji koszyk do spania, kocyk, miski do jedzenia i picia, a także - w razie potrzeby - możliwość skorzystania z hotelowej smyczy lub kagańca.

bEaeeCPr

Hotelowych gości meldujących się z psami obowiązuje specjalny regulamin. Na terenie hotelu zwierzę może poruszać się tylko na smyczy, a także w kagańcu, jeśli w przeszłości zdarzyło mu się kogoś ugryźć. Czworonogi nie mają też dostępu do hotelowego spa, restauracji ani kawiarni, gdzie serwuje się słynny tort Sachera. Jeśli pies narozrabia, za straty płaci właściciel.

Zwykłe psie jedzenie można kupić w hotelu, jednak dla czworonogów z bardziej wybrednym podniebieniem szef kuchni przygotuje coś specjalnego - dyrektorka hotelu Elisabeth Guertler poleca polędwicę lub sznycel z cielęciny.

Psy od dawna stanowiły ważny element tradycji w położonym tuż przy wiedeńskiej operze hotelu Sacher. Anna Sacher, żona pierwszego właściciela hotelu Eduarda Sachera, słynnego wiedeńskiego gastronoma i hotelarza, znana była z tego, że nie rozstawała się ze swymi ulubieńcami rasy buldog francuski.

Czytaj więcej w Money.pl
Upały w Austrii i Czechach. "Za dużo ozonu!" Tropikalne upały mają utrzymać się także w nadchodzącym tygodniu. Również w nocy temperatura nie spadnie poniżej 25 stopni.
To one w wakacje najczęściej tracą dom Wyjściem może być na przykład oddanie zwierzęcia do specjalnego hotelu dla zwierząt.
Austria zaostrza przepisy imigracyjne Uzbrojeni w noże i metalowe pręty mieszkańcy zamkniętego ośrodka położonego w wyspiarskim państwie w Mikronezji na kilka godzin przejęli kontrolę nad ośrodkiem dla imigrantów.
bEaeeCPS
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)