Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
11.04.2017 17:13

Nowy Crafter – 5 razy największa różnorodność wariantów

Z każdym rokiem producenci starają się jak najlepiej dopasowywać swoje produkty do potrzeb klientów. Są jednak branże, w których to zadanie jest niezwykle trudne. No bo jak stworzyć samochód dostawczy, kupowany przez firmy z praktycznie każdej branży?

Podziel się
Dodaj komentarz

Przysłowiową rękawicę podjęli inżynierowie, którzy projektowali nowego Volkswagena Craftera i trzeba przyznać, że spisali się na medal. Sprawdźmy dlaczego.

3 opcje wysokości dachu

Kupując nowego Craftera mamy do wyboru trzy wysokości dachu:

  • Normalny dach – 2,355 metra (wysokość przestrzeni ładunkowej);
  • Wysoki dach – 2,59 metra (wysokość przestrzeni ładunkowej);
  • Superwysoki dach – 2,798 metra (wysokość przestrzeni ładunkowej).

Na wariant superwysoki z zainteresowaniem spojrzą na pewno właściciele firm, którzy samochody wykorzystywać będą do transportu przedmiotów o ponadprzeciętnych gabarytach. Opcja z normalnym dachem będzie zaś łakomym kąskiem dla przedsiębiorstw, które nowego Craftera traktować będą jako narzędzie do przemieszczania się np. brygady elektryków ze sprzętem. Na wariant z wysokim dachem też nie braknie pewnie amatorów. Najważniejsze, że Volkswagen daje swoim klientom w tej materii duży wybór!

3 opcje rozstawu osi

To kolejny element, który właściciele firm mogą dobrać do swoich potrzeb. Oczywiście ze względów praktycznych nie każdy rozstaw osi można łączyć z każdą wysokością dachu, niemniej możliwych kombinacji jest tyle, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie optymalny wariant dla siebie. Producent daje klientom do wyboru trzy rozstawy osi: długi, średni oraz długi rozstaw kół z przedłużonym zwisem.

3 opcje napędu (na przednią oś, tylną oś, 4MOTION)

Każdy rodzaj napędu ma swoje zalety. Przy przednim mamy o 10 cm niższy próg przestrzeni ładunkowej. Napęd tylny umożliwia holowanie przyczepy o DMC 3,5 tony (masa zestawu do 8 ton!) oraz perfekcyjną trakcję nawet przy ciężkich ładunkach. Napęd na cztery koła charakteryzuje się natomiast największą uniwersalnością, najlepszą trakcją i znakomitą stabilnością.

2 rodzaje skrzyni biegów, w tym 8-biegowa skrzynia automatyczna

8-biegowa automatyczna skrzynia biegów to radość dla prezesa z tytułu zmniejszonych wydatków na paliwo i przyjemność z wygodnej jazdy dla kierowcy. W dodatku w nowym Crafterze automatyczną przekładnię można łączyć z każdym rodzajem napędu!

4 silniki 2.0 I TDI

Inżynierowie w nowym Crafterze oddają w ręce klientów cztery warianty silnika diesla: 75 kw i 90 kw, o momencie obrotowym 300 Nm oraz mocniejszy 103 kw (moment obrotowy 340 Nm) i potężny 130 kw o momencie obrotowym 410 Nm. Kolejny raz – jest w czym wybierać.

Jak widać, każda firma może skonfigurować nowego Craftera pod względem najważniejszych parametrów dokładnie pod swoje potrzeby. Co więcej, możliwości personalizacji Craftera nie kończą się na wymienionych w tym artykule wariantach. Co jeszcze można dopasować do swoich wymagań? Zapraszamy do sprawdzenia na stronie http://the-new-crafter.com/pl/pl/home.html

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz