Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Telekomunikacja Polska ogłasza wielką wyprzedaż

0
Podziel się:

Grupa chce sprzedać część nieruchomości: biurowych, handlowych, magazynowych i mieszkaniowych.

Telekomunikacja Polska ogłasza wielką wyprzedaż
(Reporter)

Grupa Telekomunikacji Polskiej chce sprzedać ponad 250 nieruchomości biurowych, handlowych, magazynowych i mieszkaniowych zlokalizowanych na terenie całego kraju - poinformowała spółka.

_ - Portfel naszych nieruchomości jest bardzo zróżnicowany: znajdują się w nim nieruchomości w Warszawie, którymi mogą być zainteresowane duże firmy, ale również niewielkie nieruchomości zlokalizowane w różnych regionach Polski, odpowiednie dla lokalnych przedsiębiorców lub osób fizycznych. Posiadamy również bogatą bazę gruntów _ - powiedziała cytowana w komunikacie Magdalena Hauptman, Dyrektor Zarządzania Nieruchomościami Grupy TP.

_ - Sprzedaż należących do nas nieruchomości to element długoterminowej strategii optymalizacji portfela posiadanych przez TP budynków i gruntów _ - dodała.

W portfolio znajdują się m.in. budynek biurowy w Warszawie przy ul. Pięknej, grunty pod zabudowę mieszkaniową w Łomiankach, grunt w Konstantynowie, Płocku, zabytkowe kamienice w Bytomiu, Łodzi, nieruchomości w Gdyni i Gdańsku.

Czytaj więcej w Money.pl
Koniec ze stertą makulatury? Rząd zmieni... Billingi telefoniczne trzeba będzie trzymać rok, zamiast dwóch lat?
Ona wie, co stanie się na rynku telekomunikacji - _ Od 2005 r. ceny internetu w Polsce spadły o około 70 proc., a rozmów telefonii komórkowej o około 46 proc. _ - poinformowała ustępująca prezes UKE.
telekomunikacja
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)