Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Czy Impact fintech '17 jest dla mnie? Przewodnik po wydarzeniach towarzyszących kongresowi

1
Podziel się:

Aranżowane spotkania 1:1 startupów z inwestorami, występ na scenie głównej przed międzynarodowym jury czy rozmowy z przedstawicielami PARP, PFR czy NCBR, od których będzie można dowiedzieć się, jak dostać dofinansowanie na rozwój biznesu. To tylko niektóre wydarzenia towarzyszące tegorocznemu Impact fintech’17, który odbędzie się 6 - 7 grudnia w Katowicach.

Przedstawiamy praktyczny przewodnik po wybranych wydarzeniach towarzyszących Impact fintech'17.
Przedstawiamy praktyczny przewodnik po wybranych wydarzeniach towarzyszących Impact fintech'17.

Aranżowane spotkania 1:1 startupów z inwestorami, występ na scenie głównej przed międzynarodowym jury czy rozmowy z przedstawicielami PARP, PFR czy NCBR, od których będzie można dowiedzieć się, jak dostać dofinansowanie na rozwój biznesu. To tylko niektóre wydarzenia towarzyszące tegorocznemu Impact fintech'17, który odbędzie się 6 - 7 grudnia w Katowicach.

Impact fintech'17 to nie tylko wystąpienia speakerów na scenie głównej oraz szereg dyskusji moderowanych z udziałem światowej sławy ekspertów branży fintech np. Axel Kalinowski z London Stock Exchange czy Sopnendu Mohanty z Monetary Authority of Singapore. Kongres tworzą także wydarzenia towarzyszące, dostępne dla wszystkich uczestników Impact fintech'17. Ich celem jest m.in. pomoc w rozwoju biznesu, możliwość zaprezentowania swojej działalność szerokiej publiczności, nawiązanie nowych kontaktów, a także zdobycie praktycznej wiedzy na temat wsparcia instytucji publicznych. Te spotkania mają szansę wpłynąć na rozwój fintech w całej Europie Środkowo Wschodniej, a nawet poza nią. Na wszystkie wydarzenia towarzyszące Impact fintech'17 można się zapisać w trakcie rejestracji na wydarzenie na stronieimpactfintech17.com

Do kogo są skierowane, na czym polegają oraz w jakich nowych formatach uczestnicy kongresu będę mogli wziąć udział? Przedstawiamy praktyczny przewodnik po wybranych wydarzeniach towarzyszących Impact fintech'17.

Jestem startupem...

*Startup Arena *– to tegoroczna nowość przeznaczona dla młodych przedsiębiorców technologicznych, ale i nie tylko. To warsztaty, które uczą jak się zaprezentować, pozyskać środki, a także dają możliwość spotkania się z potencjalnymi inwestorami. W Startup Arenie udział wezmą startupy z całego świata, więc przekrój ich doświadczeń i lekcji z nich płynących będzie globalny.

W ramach tego wydarzenia możliwość zaprezentowania się otrzyma ok. 60 firm, które jednocześnie wezmą udział w konkursie – najciekawszy startup wybierze publiczność za pomocą specjalnej aplikacji.

Startup4Export – to sesja pitchingowa na scenie głównej, a zarazem konkurs dla najlepszych. Każdy z wybranych wcześniej startupów dostanie kilkuminutową szansę zaprezentowania swojego innowacyjnego pomysłu przed publicznością i międzynarodowym jury. Podczas Impact'17 w Krakowie, Startup4Export wygrał BangProof, startup produkujący czapki dla snowbordzistów czy rowerzystów, które dzięki specjalnej wkładce, chronią głowę niczym kask. Bangproof został później zaproszony na Sthlm Tech Fest 2017 w Sztokholmie, a także w wraz z Premier Beatą Szydło wziął udział w Polsko Bułgarskim Forum Gospodarczym w Sofii.

Jestem przedstawicielem korporacji / inwestorem

ImpactLink – to format sprawdzony już podczas poprzednich edycji tego wydarzenia. W skrócie to 15-minutowe spotkania 1:1 startupów z inwestorami.

Co jest w nich wyjątkowego? Po pierwsze możliwość umówienia się na spotkanie z przedstawicielem każdej firmy uczestniczącej w Impact fintech'17. A po drugie sposób doboru uczestników w pary odbędzie już na etapie rejestracji tak, aby mogli wynieść ze spotkania, jak najwięcej korzyści. Dzięki spotkaniu matchingowemu w ramach Impact Link na Impact'17 Querona miał okazję poznać się z BGŻ BNP Paribas, w efekcie czego startup został zaproszony do II edycji warszawskiego BNP Paribas International Hackathon i wygrał go.

Jestem przedsiębiorcą...

Business Booster – to format, który pozwoli każdemu uczestnikowi Impact fintech'17 porozmawiać z przedstawicielem instytucji publicznych jak np. PARP, PFR czy NCBR i dowiedzieć się, w jaki sposób mogą one wesprzeć rozwój jego biznesu m.in. poprzez zdobycie dofinansowania. Umówienie spotkania będzie możliwe zarówno przed wydarzeniem jak i w trakcie, przy recepcji działającej podczas dwóch dni Impact fintech'17.

Dla wszystkich...

Meet the leaders - po zakończeniu części merytorycznej drugiego dnia Impact fintech'17 zaplanowana jest unikalna i swobodna formuła spotkania dająca możliwość porozmawiania ze speakerami wybranymi z grona 150 światowej sławy ekspertów fintech np. Michal Šmída Twisto, Anna Kuzmina z Yandex.Money, Patric Gresko z European Investment Fund, Natalia Neuman Lakestar, Tal Sharon z Fintech Aviv/Equitech czy Varun Sharma z e-Residency.

W czasie Impact fintech'17 przedstawiciele biznesu z branży finansowej, start-upów fintechowych, instytucji administracyjnych oraz środowiska akademickiego będą mogli wziąć udział także w EduHackathon, Networking Cocktail, European Hub Meeting oraz Workshop Stage.

Więcej informacji na temat wydarzeń towarzyszących Impact fintech'17 znajduje się na stronie impactfintech17.com.

Jak dołączyć do Impact fintech'17?

Rejestracja na Impact fintech'17 możliwa jest na tej stronie kongresu.

Na bezpłatnie wejściówki mogą liczyć akademicy, przedstawiciele administracji publicznej, NGO, mediów, startupów i społeczności startupowej.

wydarzenie
wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1)
Głos
7 lat temu
Tylko z układem w Państwie bezprawia