Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Wyceń samochód za pomocą aplikacji w telefonie

0
Podziel się

Generali udostępnia darmową aplikację o nazwie Generali Auto. Umożliwia ona uproszczone zgłoszenie szkody komunikacyjnej, majątkowej oraz szkód osobowych z grupowych ubezpieczeń na życie.

Wyceń samochód za pomocą aplikacji w telefonie
bEhfufwB

Generali udostępnia darmową aplikację o nazwie _ Generali Auto _. Umożliwia ona uproszczone zgłoszenie szkody komunikacyjnej, majątkowej oraz szkód osobowych z grupowych ubezpieczeń na życie.

Aplikacja mobilna jest elementem nowej strategii firmy ” 123_4”, która w założeniu ma budować satysfakcję klienta poprzez umiejętne wykorzystanie nowych technologii. _ Instytucje finansowe z reguły nie wykorzystują w pełni możliwości platform mobilnych, bo też nie jest to zagadnienie łatwe.(...) Budując 'Generali Auto' chcieliśmy stworzyć narzędzie o wielu funkcjonalnościach, z którego Klienci będą chcieli korzystać dużo częściej, niż tylko w przypadku zgłoszenia szkody czy zakupu polisy. Dodatkowo przyświecała nam idea budowania świadomości zakupowej kierowców i przestrzeganie przed zakupem pojazdów o niepewnym pochodzeniu, co jest możliwe dzięki sprawdzaniu historii szkodowej samochodu podczas kalkulacji składki. _ – twierdzi na łamach strony internetowej ubezpieczyciela Artur Olech Prezes Zarządu Grupy Generali w Polsce.

_ Generali Auto _ pozwala kierowcy na samodzielne obliczenie składki ubezpieczenia samochodu oraz pomaga uniknąć zakupu pojazdu o niepewnym pochodzeniu, poprzez umożliwienie poznania historii szkodowej pojazdu i szacunkową wycenę jego wartości. Dzięki mobilnej aplikacji można sprawdzić wykaz szkód i ich wartość na podstawie zeskanowanego 2D AZTEC kodu z dowodu rejestracyjnego auta.Poprzez wykonanie tej czynności użytkownik aplikacji Generali może sprawdzić szacunkową wycenę pojazdu, wykorzystując informacje z bazy danych firmy Eurotax. W tym celu należy jedynie wybrać model pojazdu i jego przebieg.

bEhfufwD

_ Generali Auto _to także możliwość zgłoszenia szkody komunikacyjnej, majątkowej oraz szkód osobowych z grupowych ubezpieczeń na życie. Za pomocą telefonu można przesłać wszystkie dane potrzebne do wypłaty odszkodowania. Dodatkową funkcją jest możliwość załączenia zdjęć zrobionych bezpośrednio na miejscu zdarzenia.

W ciągu pierwszego tygodnia po wejściu na rynek ponad 14 000 użytkowników korzysta pobrało _ Generali Auto _. Mobilną aplikację można pobrać na platformach App Store i Google Play. Dostępna jest także na głównej stronie ubezpieczyciela www.generali.pl.

Czytaj więcej w Money.pl
Zmiany w ubezpieczeniach? Minister potwierdza Resort zdrowia rozpoczyna prace nad dodatkowymi ubezpieczeniami zdrowotnymi. Potwierdził to wiceminister zdrowia Sławomir Neumann.
Euler Hermes będzie ubezpieczał dla HSBC Współpraca ma zapewnić ochronę przedsiębiorcom w czasach kryzysu, gdy rośnie liczba upadających firm.
AIG postanowiło ubezpieczać aparaty słuchowe Ubezpieczeniem mogą zostać objęte urządzenia zakupione w ponad 200 punktach sprzedaży.
bEhfufxe
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)