Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Fidel Castro pokazał się publicznie. Pierwszy raz od ponad roku

0
Podziel się:

Nie wiadomo, dlaczego informację o poniedziałkowym spotkaniu kubańskie media podały dopiero 5 dni później.

Fidel Castro w 2012 r.
Fidel Castro w 2012 r. (Polaris Images/East News)

Fidel Castro pierwszy raz od ponad roku pokazał się publicznie. Kubański przywódca przyjął delegację Wenezuelczyków. Spotkanie odbyło się w poniedziałek, ale tamtejsze media poinformowały o nim dopiero dzisiaj.

Na zdjęciach widać Fidela Castro w dresie i czapce-bejsbolówce siedzącego w samochodzie, z uśmiechem ściskającego dłonie Wenezuelczyków.

Nie wiadomo, dlaczego informację o poniedziałkowym spotkaniu media podały dopiero 5 dni później. Według jednej z gazet, Castro w czasie spotkania był "w pełni sił witalnych".

88-letni Fidel Castro z powodu ciężkiej choroby kilka lat temu przekazał przywództwo w Komunistycznej Partii Kuby swojemu młodszemu bratu, Raulowi. Od tamtego czasu rzadko można go zobaczyć publicznie, a w mediach pojawia się wiele spekulacji o jego stanie zdrowia.

Czytaj więcej w Money.pl
Fidel Castro pisze list. Dalej nie ufa USA, ale... Były kubański prezydent Fidel Castro, który nie pojawił się publicznie od ponad roku.
Co z Fidelem Castro? Oficjalne dementi Wczoraj upłynął rok od ostatniego publicznego pojawienia się historycznego przywódcy rewolucji kubańskiej.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)