Notowania

money.pl
11.12.2014 15:20

Grand Press 2014. Dziennikarz Money.pl wśród nominowanych

Przemysław Ciszak został nominowany w kategorii Dziennikarstwo Specjalistyczne za artykuł o wirusie eboli.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Tomasz Brankiewicz/Money.pl)
Przemysław Ciszak, dziennikarz Money.pl

Dziennikarz Money.pl i MenStream.pl powalczy o nagrodę Grand Press w kategorii _ Dziennikarstwo Specjalistyczne _ za artykuł o wirusie eboli. O prestiżowe wyróżnienie będzie konkurował z dziennikarzami takich tytułów jak _ Gazeta Wyborcza _, _ Duży Format _, _ Przegląd _ oraz _ Polityka _.

Przemysław Ciszak jest dziennikarzem Money.pl i redaktorem prowadzącym magazynu MenStream.pl od 2009 roku. Absolwent dziennikarstwa i pedagogiki na Uniwersytecie Wrocławskim.

W wolnych chwilach miłośnik podróży, zarówno tych dalekich jak i zupełnie bliskich, tajemnic historii, a po godzinach pasjonat sztuk walki. Od wielu lat trenuje krav magę. Autor wielu reportaży i wywiadów do nagrody nominowany został za tekst _ Wirus Ebola zabił dotąd blisko 2,3 tys. osób, ale wciąż nie ma na niego leku. Bo nie on jest „katem Afryki. _

Grand Press to nagroda przyznawana od 1997 roku przez miesięcznik _ Press _ dla najlepszych polskich dziennikarzy. To jedna z najbardziej prestiżowych nagród w polskich mediach. Laureatów poznamy już dzisiejszego wieczoru.

Czytaj więcej w Money.pl
Money.pl znów najbardziej opiniotwórczy Instytut Monitorowania Mediów opublikował raport cytowalności za czerwiec.
Money.pl to najbardziej opiniotwórczy biznesowy portal dekady Wśród najbardziej opiniotwórczych portali biznesowych ostatnich dziesięciu lat Money.pl jest na pierwszym miejscu.
Money.pl najbardziej opiniotwórczym portalem biznesowym Instytut Monitorowania Mediów opublikował raport cytowalności za kwiecień.
Tagi: money.pl, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz