Notowania

kreml
07.01.2015 20:47

Kreml oferuje pomoc w walce z terroryzmem

Wcześniej zamach terrorystyczny w Paryżu potępił prezydent Rosji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Pavel Kazachkov / Flickr (CC BY 2.0))

Rosja jest gotowa zaproponować Francji i społeczności międzynarodowej swoje doświadczenia w przeciwdziałaniu terroryzmowi. Rada Federacji - izba wyższa rosyjskiego parlamentu - przygotowuje inicjatywę dotyczącą aktywizacji społecznego i międzyparlamentarnego dialogu na ten temat.

Konstantin Kosaczow - szef komitetu do spraw międzynarodowych Rady Federacji powiedział, że Rosja ze szczególnym bólem przyjęła informacje o akcie terrorystycznym w Paryżu. Zwrócił uwagę, że doszło do niego w czasie prawosławnych obchodów Bożego Narodzenia. Ponadto Rosja jak mało który europejski kraj w przeszłości _ doświadczyła bezsensowności i brutalności radykalnego terroryzmu z religijno-ekstremistycznymi znamionami _ - powiedział Kosaczow.

Wcześniej zamach terrorystyczny w Paryżu potępił prezydent Rosji. Władimir Putin przekazał wyrazy współczucia rodzinom i bliskim ofiar oraz całej Francji.

Czytaj więcej w Money.pl
Kreml zaprzecza kontrowersyjnym zmianom Rząd nie wprowadził dla największych państwowych spółek eksportujących obowiązkowych kwot sprzedaży ich wpływów walutowych.
Kreml zachęca do prześladowania gejów Human Rights Watch wezwała władze Rosji, by zaprzestały praktyki _ zachęcania do homofobii _.
Stu ekspertów nie ma wątpliwości. Putin to... _ W tej wojnie jest jednoznaczny agresor i jasno zdefiniowana ofiara - _piszą sygnatariusze odezwy opublikowanej dziś przez niemiecki dziennik Die Welt.
Tagi: kreml, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz