Notowania

tajlandia
04.10.2014 11:15

Król Tajlandii ponownie w szpitalu

Obecna hospitalizacja związana jest wysoką gorączką i podwyższonym ciśnieniem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(MILADINOVIC/SIPA/East News)

86-letni król Tajlandii Bhumibol Adulyadej, najdłużej rządzący monarcha na świecie, został wczoraj wieczorem ponownie przywieziony do szpitala - poinformował w oświadczeniu pałac królewski.

Poprzednio król opuścił szpital 15 września po leczeniu dolegliwości żołądkowych. Obecna hospitalizacja króla związana jest wysoką gorączką i podwyższonym ciśnieniem.

Sędziwy monarcha w latach 2009-2013 wielokrotnie przebywał w szpitalu Siriraj w Bangkoku. Z uwagi na częste choroby rzadko pojawiał się publicznie, spędzając czas w pałacu Klai Kangwon w nadmorskim mieście Hua Hin, na południe od stolicy kraju.

Czytaj więcej w Money.pl
Dobra wiadomość dla podróżujących po Azji Tajlandia, Laos i Wietnam zamierzają uruchomić regularne połączenia autobusowe pomiędzy tymi krajami.
Poparzyła go jadowita meduza. Nie przeżył Kubomeduzy mają nawet kilkanaście cienkich macek, które mogą osiągać długość trzech metrów. Są postrachem osób kąpiących się w oceanach Indyjskim i Spokojnym.
Przywódca Junty premierem. Nastanie pokój? Szef junty został wybrany na premiera przez parlament. 60-letni wojskowy był jedynym kandydatem na to stanowisko.
Tagi: tajlandia, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz