Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

W Wenecji nurkowie pomogli przy oświadczynach

0
Podziel się:

Nurkowie ze straży pożarnej przyszli z pomocą młodemu Włochowi, który próbował oświadczyć się ukochanej w wyjątkowo romantycznym miejscu - pod słynnym mostem Rialto.

W Wenecji nurkowie pomogli przy oświadczynach
bFfTGeSZ

W Wenecji nurkowie ze straży pożarnej przyszli z pomocą młodemu Włochowi, który próbował oświadczyć się ukochanej w wyjątkowo romantycznym miejscu - pod słynnym mostem Rialto. Kiedy przejęty zakochany otwierał pudełko z pierścionkiem, ten wpadł mu do wody.

Pechowiec nie dał za wygraną i postanowił odzyskać zgubę, która wpadła do Canal Grande. O pomoc poprosił służby miejskie.

Wezwano nurków ze straży pożarnej, którzy w obecności stojących na moście zakochanych i tłumu obserwatorów szukali pierścionka po ciemku, w mętnych wodach weneckiego kanału. Poszukiwania sfilmowano, a nagranie rozpowszechniono w internecie.

bFfTGeTb

Nurkowie wyłowili zaręczynowy pierścionek i wręczyli go przy gromkich oklaskach i okrzykach radości młodemu mężczyźnie. Ten zaś natychmiast nałożył go na palec swojej wybrance. Oświadczyny zostały przyjęte wśród wiwatów ludzi zebranych na moście.

Pierwsze gratulacje i życzenia narzeczeni otrzymali od strażaków.

Zaręczyny, które miały być ciche i kameralne, trafiły na czołówki włoskich mediów.

Czytaj więcej w Money.pl
Śluby w plenerze? Duże zmiany w urzędach Prowadzenie elektronicznej rejestracji aktów urodzeń, małżeństw i zgonów, udostępnianie ich odpisów w dowolnym USC oraz możliwość wzięcia ślubu poza urzędem - przewiduje ustawa Prawo o aktach stanu cywilnego.
Ślub twoich marzeń. Zobacz najnowsze trendy _ Od kilku sezonów obowiązuje moda na wesela tematyczne, na przykład marynistyczne czy związane z podróżami - _ przyznaje redaktor naczelna magazynu Wedding.
Polscy mistrzowie w układaniu kwiatów Piotr Sekunda i Zygmunt Sieradzan znani są z tworzenia sukni z żywych roślin.
bFfTGeTC
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)