Notowania

kdr
25.04.2018 15:32

Pekao S.A. z Kartą Dużej Rodziny. Jakie zniżki bank przygotował dla swoich klientów?

Osoby posiadające KDR będą mogły korzystać z usług i produktów Banku Pekao S.A. na bardzo korzystnych warunkach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(EAST NEWS)

Celem Programu KDR jest bezpośrednie wsparcie rodzin wielodzietnych - z co najmniej trójką dzieci. Kartę Dużej Rodziny można uzyskać składając wniosek w urzędzie gminy. Od stycznia 2018, Karta Dużej Rodziny jest dostępna w formie elektronicznej (przez aplikację mobilną), jak i tradycyjnie w formie plastikowej. W ramach programu wydano już 1,8 mln Kart Dużej Rodziny, z tego 1,1 mln dla dzieci oraz 700 tys. dla rodziców.

Co daje KDR? Przede wszystkim jest gwarancją tańszych zakupów i usług.

- Bank Pekao S.A. przestaje być bankiem tylko dużych firm, a staje się też bankiem dużych rodzin. Przystępując do programu Karty Dużej Rodziny będziemy wspierać rodziny oferując realną wartość w postaci finansowej. Duże rodziny będą mogły liczyć nie tylko na tańsze kredyty, ale przede wszystkim na obniżenie opłat za comiesięczne rachunki domowe opłacane z konta w Banku Pekao S.A. oraz na możliwość rozkładania na raty oprocentowane 0% transakcji wykonanych kartami kredytowymi – zapewnił Michał Krupiński, prezes Banku Pekao S.A.

_ Michał Krupiński, prezes Banku Pekao S.A. _

Klienci Banku Pekao S.A. posiadający KDR, którzy dla min. 2 dzieci otworzą bezpłatny rachunek lub konto oszczędnościowe ”Mój Skarb” przez dwa lata opłacając rachunki domowe z konta, w tym Konta Przekorzystnego będą mogli otrzymać zwrot do 5 proc. miesięcznie do 600 zł przez dwa lata.

Bank zaoferuje również tańsze kredyty hipoteczne z marżą obniżoną o 0,2 p.p. oraz prowizją ograniczoną do 1 proc. oraz Pożyczki Przekorzystne z prowizją wynoszącą jedynie 3 proc. i oprocentowaniem 7,77 proc..

Natomiast wielodzietne rodziny korzystając z karty kredytowej będą mogły podzielić dokonane transakcje na 10 rat z oprocentowaniem 0 proc..

Dodatkowo klienci płacąc dowolną kartą banku, przelewem z Pekao24 lub bankowości mobilnej PeoPay będą mogli korzystać ze specjalnych rabatów do 20 proc. na powrót do szkoły. Posiadacze KDR będą mogli też liczyć na bezpłatną obsługę konta i kart płatniczych.

Według danych wewnętrznych Banku Pekao S.A. rodziny wielodzietne (3+) do tej pory korzystały przede wszystkim z ROR (97 proc.), kart debetowych (86 proc.)

Średnio rodziny 3+ wydają 934 zł miesięcznie na koszty związane ze spłatą kredytów i pożyczek (28 proc. nie ma pożyczek, a w 27 proc rodzin miesięczny koszt pożyczki nie przekracza 500 zł), oraz 700 zł na opłaty mieszkaniowe.

Tagi: kdr, wiadomości, najważniejsze, banki
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
25-04-2018

kolsiukJak masz dwójkę lub jedno dziecko to znaczy że jesteś na tyle bogaty że nie zasługujesz na promocje.

25-04-2018

Haniaa dlaczego na zdjęciu użyto starego logo? Czy ktoś chce zapłacić karę Uni Credit?

25-04-2018

Ewa"A jak mam dwójkę dzieci to nie zasługujęna promocję? " czyt. ze zrozumieniem, to nie promocja tylko zniżka na KDR. Tak jest we wszystkich … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (5)