Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Krzysztof Olszewski
Krzysztof Olszewski
|

InnVento. Dołącz do startupu dla młodych naukowców

29
Podziel się:

Innowacje to nowoczesne myślenie, nowoczesny biznes. Bez tego nie da się myśleć konkurencyjnie – mówi Łukasz Kroplewski, wiceprezes zarządu PGNiG ds. rozwoju. InnVento to pierwszy w Polsce projekt dla młodych naukowców i przedsiębiorców, w branży energetycznej.

InnVento. Dołącz do startupu dla młodych naukowców
(WOJCIECH STROZYK/REPORTER)

Innowacje to nowoczesne myślenie, nowoczesny biznes. Bez tego nie da się myśleć konkurencyjnie – mówi Łukasz Kroplewski, wiceprezes zarządu PGNiG ds. rozwoju. InnVento to pierwszy w Polsce projekt dla młodych naukowców i przedsiębiorców w branży energetycznej.

Autorski program PGNiG oferuje startupom wsparcie w początkowej fazie ich działalności. InnVento daje możliwość dostępu do ekspertów z grupy PGNiG oraz zapewnia wsparcie doradców z zakresu prawa, księgowości i sprzedaży.

Z oferty inkubatora będą mogli skorzystać młodzi naukowcy oraz przedsiębiorcy, którzy zajmują się rozwojem innowacyjnych technologii dla sektora energetycznego.

Na przestrzeni blisko 600 m.kw. InnVento oferuje również pomieszczenia do pracy samodzielnej i wspólnej, open space do dowolnego zaaranżowania, salki konferencyjne i sprzęt biurowy.

Ponadto w InnVento regularnie odbywać się będą spotkania ze specjalistami z poszczególnych spółek z grupy PGNiG, warsztaty, prezentacje i sesje coachingowe. Początkujący przedsiębiorcy mogą liczyć także na wskazówki dotyczące pozyskiwania zewnętrznego finansowania.

– Jednym z największych atutów InnVento jest dostęp do zasobów grupy PGNiG, wiedzy eksperckiej, naszego know-how. Chcemy się tym podzielić ze startupami w myśl zasady open innovation. Dostęp do części infrastruktury produkcyjnej czy niektórych baz danych pozwoli im na rozwój innowacyjnych pomysłów i przetestowanie ich w rzeczywistych warunkach – podkreśla Łukasz Kroplewski, wiceprezes PGNiG SA ds. rozwoju.

Jak dołączyć do InnVento?

Rekrutacja startupów do inkubatora prowadzona jest poprzez stronę innvento.pl.

Partnerem artykułu jest PGNiG

wiadomości
pomysł na biznes
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(29)
slawa
5 lata temu
slawa37 15-05-2017 Z daleka od GX FINANCE I HELLBUZ.! Przesyłali mi fałszywe dowody przelewu i zwodzili ponad dwa tygodnie, zapewniając o przelewie. Oczywiście tego przelewu nie było. Mam wszystkie maile. Byłem już na policji... Zobaczymy co dalej.
RYsiek
5 lata temu
Co za brednie! Nawet jak ktoś cos wymyśli to omysł zaraz sprzedany do USA zostanie, Jak gościu wymyslil zderzak , to zaraz wojsko przejelo pomysl i nikt tego nie wprowadzil bo się nie oplaca!!!! Gdyby wymyslec darmową energię USA i Rosja wspólnie zniszczy ten kraj!!!! Bo ich gospodarka by padła z dnia na dzień!!!!!
RYsiek
5 lata temu
Inowacją będzie jeśli załace miejszy rachunek!
RYsiek
5 lata temu
Czyli młodzi wymysają a PGNIG zbiera kokosy i jego eksperci szybk przejmują pomysł. U nas nawet jak cos wymyslą to polecą zaraz sprzedać Ameryce!
Polak1
5 lata temu
Dalej nie wiem ktorego swiatowego potentata gazowego mial autor tych bzdur na mysli. Wyglada na to ze nie dostaje zaplaty za to o czym pisze, tylko za to ze cos napisal. Totalna kicha. !!!! Tytul nie ma kompletnie nic wspolnego z trescia.
...
Następna strona