Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Mieszko Rozpędowski
Mieszko Rozpędowski
|

Pomysł na biznes: Amerykańskie naleśniki

0
Podziel się:

Słodkie i kaloryczne amerykańskie naleśniki - to pomysł na biznes dwóch braci. Piotr i Maciej Śliwa na warszawskim Solcu prowadzą naleśnikarnię Mr. Pancake

Pomysł na biznes: Amerykańskie naleśniki
(BLAWICKI PIOTR)

Słodkie i kaloryczne amerykańskie naleśniki – to pomysł na biznes dwóch braci. Piotr i Maciej Śliwa na warszawskim Solcu prowadzą naleśnikarnię „Mr. Pancake”. - Chcieliśmy stworzyć lokal jedyny w swoim rodzaju, który nie będzie typową restauracją – wspominają właściciele. Inspiracją do założenia firmy było m.in. wspomnienie amerykańskich słodyczy, które braciom przed laty przesyłała z USA babcia.
W biznes zainwestowali ok. 100 tys. zł oszczędności. Część dodatkowych środków pochodziła z dofinansowania i kredytu unijnego.

Jak podkreślają młodzi przedsiębiorcy, ich naleśnikarnia jest przykładem lokalu będącego w opozycji do obecnych, zdrowych trendów żywieniowych. - Jesteśmy niszowym miejscem. Sprzedajemy pankejki, które mają milion kalorii, podajemy je z wieloma polewami, bitą śmietaną, amerykańskimi słodyczami – wylicza Piotr Śliwa.

Taka oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów. Właściciele postawili więc na franczyzę, którą obecnie rozwijają.

Zobacz najnowszy odcinek programu "Pomysł na biznes".

wydarzenie
wiadomości
pomysł na biznes
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)