Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Pracownicy Toyoty odnieśli sukces. Wywalczyli 700 zł więcej

3
Podziel się:

Pracownicy Toyoty Wałbrzych, po czterech miesiącach sporu, wywalczyli premię w wysokości 700 zł brutto. Zatrudnieni są członkami związku zawodowego "Solidarność".

Pracownicy Toyoty odnieśli sukces. Wywalczyli 700 zł więcej
(Strzelec/Reporter)

Rozmowy z pracodawcą rozpoczęły się w lutym tego roku. Pracownicy mieli zastrzeżenia co do regulaminu wynagradzania oraz schematu premii. Uważali też, że system oceny pracowników jest stary i nie przekłada się w żaden sposób na bonusy finansowe.

Jak informuje tygodniksolidarnosc.com, w nocy z 13 na 14 lipca, doszło do podpisania porozumienia, w wyniku którego pracownicy Toyoty Wałbrzych otrzymają jednorazową nagrodę w wysokości 700 zł brutto. Pieniądze mają zostać wypłacone do 28 lipca. W sumie, z uwzględnieniem premii, które zostały już wypłacone, łączna kwota nagrody wyniesie od 1700 do 2300 zł.

Fabryka Toyoty w Wałbrzychu to jeden z największych zakładów w tym mieście, który zatrudnia ok. 1500 osób. Firma produkuje silniki do małych samochodów oraz skrzynie biegów.

Toyota
wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(3)
dftxg
6 lat temu
Teraz widać poziom intelektualny - zerowy społeczeństwa. Aby grać w coś takiego, ( i w ogóle grać) trzeba być [pozbawionym mózgu!!!
europejczyk
6 lat temu
Nie rozumiem. Polska jest mało atrakcyjnym krajem dla inwestorów. Państwo i samorządy powinny zadbać o to, by jak najwięcej inwestorów zechciało tworzyć u nas miejsca pracy. Powinno się zlikwidować pensję minimalną i tzw. Kodeks Pracy. Są to wielkie utrudnienia dla przedsiębiorców - zwłaszcza zagranicznych. Wymuszanie podwyżek nie służy niczemu dobremu. Pracownik powinien być lojalny wobec pracodawcy i dążyć do tego, by w firmie działo się jak najlepiej - by ponosiła jak najmniej kosztów,
MT
6 lat temu
No to sie zaczna powoli zbierac z Walbrzycha