Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Akcjonariusze Baltony zdecydują o wycofaniu akcji spółki z obrotu na GPW 25 maja

3
Podziel się:

Warszawa, 27.04.2020 (ISBnews) - Akcjonariusze Baltony zdecydują 25 maja o wycofaniu akcji spółki z obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW), wynika z projektów uchwał na nadzwyczajne walne zgromadzenie.

Akcjonariusze Baltony zdecydują o wycofaniu akcji spółki z obrotu na GPW 25 maja

"Nadzwyczajne walne zgromadzenie postanawia wycofać wszystkie akcje spółki, tj. 11 239 177 akcji zwykłych na okaziciela serii A, B, C, D i E, zdematerializowanych i oznaczonych w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych S.A. kodem ISIN: PLBALTN00014, z obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A." - czytamy w projekcie uchwały.

Zarząd GPW zawiesił obrót akcjami PHZ Baltona od 1 kwietnia br.

Grupa kapitałowa Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona zajmuje się sprzedażą towarów w sklepach wolnocłowych zlokalizowanych przede wszystkim w portach lotniczych oraz na przejściach granicznych. Od 2012 r. Baltona jest notowana na rynku głównym GPW.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(3)
Stefan
2 lata temu
No skoro mamy rządową spółkę na lotniskach to w końcu będzie można kupić wodę za 2 zl a nie za 8 zł. No bo chyba nie będą nas doić..
Qwerty
2 lata temu
No zobaczymy jak to będzie. Oby nie trzeba było się prosić zagraniczne firmy aby wsparły w zarządzaniu polskie spółki. Polska to biedny kraj...więc czarno to widzę.
robię PISS na...
2 lata temu
socjaliści z pisu znacjonalizowali kolejną firmę