Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Anwim zakończył proces wdrażania stacji eMila do sieci Moya

0
Podziel się:

Anwim sfinalizował proces formalnego i operacyjnego wdrażania obiektów sieci eMila, zakupionych od BM Reflex w październiku 2020 r., podała spółka. Obecnie trwa rebranding samoobsługowych stacji na granatowo-czerwone barwy Moya express.

Anwim zakończył proces wdrażania stacji eMila do sieci Moya

Jako ostatnią włączono do sieci Moya samoobsługową stację paliw eMILA w Redzie. Proces rebrandingu potrwa do końca I kwartału br., podkreślono.

Anwim przejął 30 samoobsługowych stacji eMila położonych w dużych miastach Polski, m.in. w Gdańsku, Gdyni, Lublinie, Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu, Szczecinie czy Łodzi. Proces przejmowania obiektów i wdrażania do systemów sieci stacji paliw Moya rozpoczął się w listopadzie ub.r.

"Cieszymy się, że skomplikowany proces nabycia stacji eMila zakończył się sukcesem. Było to duże wyzwanie organizacyjne, operacyjne i logistyczne. Zespół specjalistów i menedżerów Anwim świetnie wywiązał się ze swoich zadań. Nasz plan zakłada dalszy rozwój segmentu stacji samoobsługowych w sieci Moya. Z pewnością nie poprzestaniemy na 30 stacjach przejętych od spółki BM Reflex. Kolejne obiekty z logo Moya express pojawią się jeszcze w tym roku" - powiedział członek zarządu Anwimu Paweł Grzywaczewski, cytowany w komunikacie.

Pod marką Moya działa obecnie około 320 stacji paliw.

Spółka Anwim od 2009 roku zarządza niezależną siecią stacji paliw pod marką Moya, która na koniec 2020 r. liczyła 300 placówek i była szóstą największą siecią stacji paliw w Polsce. Plany zakładają powiększenie sieci do 500 obiektów do 2024 r.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)