Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
02.03.2020 09:16

Archicom prowadzi przegląd opcji strategicznych

Archicom w porozumieniu z większościowymi akcjonariuszami 13 stycznia br. podjął, decyzję o rozpoczęciu przeglądu potencjalnych opcji strategicznych związanych z dalszym rozwojem długoterminowym, podał Archicom.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Zarząd spółki rozważy różne opcje strategiczne, w tym poszukiwanie inwestora lub inwestorów strategicznych, partnera strategicznego, strategicznej zmiany w strukturze aktywów lub strukturze własnościowej emitenta z zastrzeżeniem uwzględnienia innych, niewymienionych opcji strategicznych, które mogą się pojawić w wyniku realizacji przeglądu. W ramach przeglądu nie wyklucza się przekazania wybranym podmiotom dodatkowych informacji na temat spółki i jej grupy kapitałowej, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa" - czytamy w komunikacie.

Zarząd informuje, że nie zostały podjęte żadne decyzje związane z wyborem opcji strategicznej i na obecnym etapie nie ma pewności kiedy oraz czy takie decyzje zostaną podjęte.

W ramach ogłoszonego przeglądu zarząd będzie współpracował z firmą doradczą Rothschild & Co oraz potencjalnie innymi doradcami zewnętrznymi, podano także.

Grupa Archicom to ogólnopolski deweloper, lider wrocławskiego rynku mieszkaniowego realizujący projekty także w Krakowie, Trójmieście, Poznaniu i Łodzi. Spółka jest notowana na GPW od 2016 r. Sprzedała w 2019 r. 1 462 lokale.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz