Notowania

górnictwo
15.03.2019 08:50

Artur Wojtków będzie ponownie przedstawicielem pracowników w zarządzie JSW

Warszawa, 15.03.2019 (ISBnews) - W wyniku wyborów przeprowadzonych wśród pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW), Artur Wojtków został wybrany na przedstawiciela pracowników JSW do składu zarządu spółki, podała JSW.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Artur Wojtków z wykształcenia jest prawnikiem, absolwentem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończył także studia podyplomowe w zakresie "Społecznego dialogu pracy" na Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz "Zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy

w przemyśle" na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Z Jastrzębską Spółką Węglową związany od 1995 roku. Od 1995 r. pełnił funkcję kierownika działu organizacyjno-prawnego, a następnie w latach 1999-2009 dyrektora ds. pracy KWK "Borynia". Od 2009 r. pełni funkcję zastępcy prezesa ds. pracy i polityki społecznej JSW"- czytamy w komunikacie.

JSW poinformowało także, że o powołaniu Artura Wojtkowa przez radę nadzorczą na członka zarządu JSW X kadencji wybranego przez pracowników spółka poinformuje odrębnym raportem.

Grupa JSW to największy producent wysokiej jakości węgla koksowego typu 35 (hard) i znaczący producent koksu w Unii Europejskiej. Spółka jest notowana na GPW od 2011 r.

Tagi: górnictwo, hutnictwo, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz