Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Asbud ma pozwolenie na budowę Towarowa Towers w stolicy z ok. 900 apartamentami

6
Podziel się

Asbud Group otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę inwestycji Towarowa Towers w Warszawie, która składać się będzie m.in. z dwóch 30-kondygnacyjnych wież. Łącznie w kompleksie znajdzie się ponad 900 apartamentów, podała spółka. Asbud planuje rozpoczęcie budowy w I kw. 2021 r.  

Asbud ma pozwolenie na budowę Towarowa Towers w stolicy z ok. 900 apartamentami
bEhAQhFN

"Cały projekt to dwie bliźniacze, oszklone wieże o wysokości około 95 metrów oraz trzy niższe budynki apartamentowe, które powstaną w późniejszym etapie. Kompleks, który zostanie wybudowany przy ul. Prostej na warszawskiej Woli będzie pełnił przede wszystkim funkcję mieszkaniową, ale zaplanowano tam również część poświęconą działalności handlowo-usługowej" - czytamy w komunikacie.

W obu wieżach powstanie prawie 600 apartamentów w metrażach od 25 do 140 m2. W niższych budynkach apartamentowych, które powstaną w kolejnym etapie, znajdzie się ponad 350 mieszkań. W chwili obecnej około 30% mieszkań z pierwszej wieży, które były dostępne w przedsprzedaży, jest już zarezerwowanych, dodano.

"Towarowa Towers jest kolejnym kompleksem, który realizujemy na warszawskiej Woli w pobliżu Ronda Daszyńskiego. Jesteśmy pewni, że w znacznym stopniu przyczyni się do dalszego rozwoju tej lokalizacji, podobnie jak wielofunkcyjny kompleks o powierzchni ok. 80 tys. m2, który zrealizowaliśmy na przecięciu ulic Grzybowskiej i Karolkowej" - powiedział CEO Asbud Raied Tanous, cytowany w materiale.

bEhAQhFP

Grupa Asbud to firma deweloperska, specjalizująca się w realizacji projektów mieszkaniowych i biurowych.

bEhAQhGq
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(6)
Kliper
3 tyg. temu
Pewnie drogo, ale jak się chce mieć porządne mieszkanie to trzeba płacić:)
Patryk
2 miesiące temu
Interesuje się rynkiem nieruchomości i muszę przyznać, że robi wrażenie.
Kamil
2 miesiące temu
Już od jakiegoś czasu z żoną rozglądamy się za nowym mieszkaniem. Co prawda jeszcze musimy załatwić sprawy finansowe, ale chyba lokalizacja już wybrana :))
bEhAQhGr
forg
4 miesiące temu
Na pewno oznacza to wzrost atrakcyjności okolicy. 600 mieszkań oznacza sporo mieszkańców w jednym miejscu. To przyciągnie inwestorów i biznesmenów do tego miejsca :)
Tomek
8 miesięcy temu
Ekskluzywne apartamenty o powierzchniach od 12 do 18m2 :)