Notowania

budownictwo
24.01.2020 08:21

Ashbridge złożył pozew przeciwko Polnordowi

Warszawa, 24.01.2020 (ISBnews) - Ashbridge Commercial LTD (Ashbridge), jeden z potencjalnych inwestorów biorących udział w procesie budowania księgi popytu w związku z ofertą akcji zwykłych na okaziciela serii T Polnordu, wobec nieosiągnięcia porozumienia dotyczącego zawarcia z nim umowy objęcia akcji, złożył pozew o zobowiązanie do złożenia oznaczonego oświadczenia woli wraz z wnioskiem o zabezpieczenie roszczenia niepieniężnego, podał Polnord.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Ashbridge informuje w piśmie, iż wobec nieosiągnięcia porozumienia dotyczącego zawarcia z nim umowy objęcia akcji zwykłych na okaziciela serii T złożył pozew o zobowiązanie do złożenia oznaczonego oświadczenia woli wraz z wnioskiem o zabezpieczenie roszczenia niepieniężnego" - czytamy w komunikacie.

Treść pozwu oraz wniosku o zabezpieczenie roszczenia ani ich uzasadnienia nie zostały przekazane spółce, w związku z czym spółka nie jest w stanie odnieść się do ich zasadności ani argumentacji Ashbridge, zaznaczono także.

Polnord działa na rynku budowlanym i deweloperskim w Polsce. Jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1999 r. W 2018 r. sprzedał 836 lokali.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz