Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
26.06.2020 12:03

Atal wprowadził do oferty 190 mieszkań w II etapie Przystani Letnica w Gdańsku

Atal wprowadził do sprzedaży II etap inwestycji Przystań Letnica w Gdańsku, obejmujący 190 mieszkań, podała spółka. Planowany termin oddania tego etapu do użytkowania to III kwartał 2022 r.

Podziel się
Dodaj komentarz

"W tej części projektu powstaną cztery budynki o wysokości pięciu pięter, w których zaprojektowano 190 mieszkań oraz 12 lokali usługowych. Osiedle docelowo składać się będzie z trzech spójnych architektonicznie etapów, które wprowadzą nową jakość do rozwijającej się dzielnicy. Cena za m2 zaczyna się od 7 400 zł brutto" - czytamy w komunikacie.

W ramach pierwszego etapu Przystani Letnica powstały trzy budynki ze 141 mieszkaniami i 7 lokalami usługowymi. Wszystkie mieszkania znalazły już nabywców, w sprzedaży dostępne są tylko 3 lokale usługowe, podano także.

W trójmiejskiej ofercie Atal - poza ww. osiedlem - znajdują się również inne projekty. W Brzeźnie powstał kompleks Atal Baltica Towers; w sprzedaży jest także inwestycja Atal Bosmańska oraz mieszkania i lokale inwestycyjne w Modern Tower.

Atal to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Jej akcje notowane są na GPW od 2015 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz