Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Atal wprowadził do oferty 248 lokali w ramach kolejnego etapu Atal Aleja Pokoju

0
Podziel się

Atal wprowadził do sprzedaży 248 mieszkań w ramach kolejnego etapu krakowskiej inwestycji Atal Aleja Pokoju, podała spółka. Planowany termin oddania do użytkowania etapu IIIB inwestycji Atal Alei Pokoju to III kwartał 2022 roku.

Atal wprowadził do oferty 248 lokali w ramach kolejnego etapu Atal Aleja Pokoju
bErHKOUR

W ramach drugiej części trzeciego etapu Atal Alei Pokoju zaplanowano trzy pięciopiętrowe budynki. Powstanie w nich łącznie 248 mieszkań o szerokiej gamie metraży - od 37,93 do 120,64 m2 - oraz układach od dwóch do czterech pokoi, podano.

"Atutem osiedla Atal Aleja Pokoju jest przemyślany projekt, zróżnicowana oferta mieszkaniowa, wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, ale przede wszystkim lokalizacja w jednej z bardziej atrakcyjnych dzielnic miasta - na krakowskich Czyżynach. Bliskie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych i rozrywkowych oraz dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej sprawiają, że osiedle jest idealnym miejscem do zamieszkania i wpasowuje się w zróżnicowane potrzeby" - powiedziała dyrektor zarządzająca ds. sprzedaży i marketingu w Atal Angelika Kliś, cytowana w komunikacie.

W ramach pierwszego etapu Atal Aleja Pokoju zrealizowano cztery budynki z 202 mieszkaniami i 10 lokali usługowych, wszystkie znalazły już nabywców. W skład pierwszej część trzeciego etapu inwestycji wchodzą dwa budynki z 124 mieszkaniami - 15 z nich nadal są dostępne w sprzedaży. Natomiast w czwartym etapie przewidziano zaś 148 mieszkań - 40 jest nadal w sprzedaży, wskazano również.

bErHKOUT

Ceny za m2 zaczynają się od 8 150 zł brutto.

Atal to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Jej akcje notowane są na GPW od 2015 r.

bErHKOVu
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)