Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
29.05.2020 11:07

Atal wprowadził do oferty 248 lokali w ramach kolejnego etapu Atal Aleja Pokoju

Atal wprowadził do sprzedaży 248 mieszkań w ramach kolejnego etapu krakowskiej inwestycji Atal Aleja Pokoju, podała spółka. Planowany termin oddania do użytkowania etapu IIIB inwestycji Atal Alei Pokoju to III kwartał 2022 roku.

Podziel się
Dodaj komentarz

W ramach drugiej części trzeciego etapu Atal Alei Pokoju zaplanowano trzy pięciopiętrowe budynki. Powstanie w nich łącznie 248 mieszkań o szerokiej gamie metraży - od 37,93 do 120,64 m2 - oraz układach od dwóch do czterech pokoi, podano.

"Atutem osiedla Atal Aleja Pokoju jest przemyślany projekt, zróżnicowana oferta mieszkaniowa, wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, ale przede wszystkim lokalizacja w jednej z bardziej atrakcyjnych dzielnic miasta - na krakowskich Czyżynach. Bliskie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych i rozrywkowych oraz dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej sprawiają, że osiedle jest idealnym miejscem do zamieszkania i wpasowuje się w zróżnicowane potrzeby" - powiedziała dyrektor zarządzająca ds. sprzedaży i marketingu w Atal Angelika Kliś, cytowana w komunikacie.

W ramach pierwszego etapu Atal Aleja Pokoju zrealizowano cztery budynki z 202 mieszkaniami i 10 lokali usługowych, wszystkie znalazły już nabywców. W skład pierwszej część trzeciego etapu inwestycji wchodzą dwa budynki z 124 mieszkaniami - 15 z nich nadal są dostępne w sprzedaży. Natomiast w czwartym etapie przewidziano zaś 148 mieszkań - 40 jest nadal w sprzedaży, wskazano również.

Ceny za m2 zaczynają się od 8 150 zł brutto.

Atal to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Jej akcje notowane są na GPW od 2015 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz