Notowania

budownictwo
17.01.2019 16:41

Awbud ma umowę na realizację dwóch budynków w Warszawie za 69,3 mln zł netto

Awbud zawarł umowę, na mocy której Murapol Westini Sp. z o.o. powierzył spółce wykonanie w systemie generalnego wykonawstwa zespołu dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami na parterze, garażami podziemnymi, drogami wewnętrznymi wraz z miejscami postojowymi, elementami zagospodarowania terenu i infrastrukturą towarzyszącą w Warszawie przy ulicy Cybernetyki 15 oraz uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie, podała spółka. 

Podziel się
Dodaj komentarz

"Umowa przewiduje możliwość zwiększenia zakresu przedmiot umowy oraz wynagrodzenia w związku z wykonaniem węzłów cieplnych, przyłącza telekomunikacyjnego oraz robót aranżacyjnych. Umowa określa także zakres robót pozostających po stronie inwestora.

Zakończenie prac objętych przedmiotem umowy wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie powinno nastąpić do dnia 19 listopada 2019 r. Z tytułu wykonania przedmiotu umowy emitent otrzyma wynagrodzenie ryczałtowe w kwocie 69 299 253,45 zł, które podlega powiększaniu o podatek VAT" - czytamy w komunikacie. 

Awbud to wyspecjalizowana grupa budowlana, prowadząca działalność w następujących obszarach: budownictwa komercyjnego i ogólnego, realizacji obiektów przemysłowych, rewitalizacji obiektów, realizacji w obszarach ekologii i energetyki, prac instalacyjnych, prac żelbetowych. Od marca 2011 roku firma obecna jest na rynku podstawowym GPW. W 2017 roku grupa uzyskała przychody ze sprzedaży na poziomie 199 mln zł.

 

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
17-01-2019

ElektrykW 10 miesięcy taki obiekt wraz z odbiorami i pozwolenia to niezły bubel będzie a łapoweczki się posypią strumieniami.

Rozwiń komentarze (1)