Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Best chce skupić obligacje własne po 100 zł za szt., łączna wartość do 5 mln zł

0
Podziel się

Best planuje skupić obligacje własne o wartości nominalnej 100 zł za sztukę, podała spółka. Łączna wartość przeprowadzonych transakcji skupu obligacji nie przekroczy 5 mln zł.

Best chce skupić obligacje własne po 100 zł za szt., łączna wartość do 5 mln zł
bEqivcDF

"Zarząd Best [...] podjął uchwałę w przedmiocie rozpoczęcia skupu własnych, zdematerializowanych obligacji o wartości nominalnej dla jednej obligacji wynoszącej 100 zł, wyemitowanych przez emitenta na podstawie uchwał zarządu emitenta i będących w obrocie na rynku Catalyst (regulowanym lub w Alternatywnym Systemie Obrotu)" - czytamy w komunikacie.

Skup obligacji nastąpi w celu ich umorzenia. Spółka zastrzega sobie prawo do wielokrotnego realizowania skupu obligacji w terminie do 31 sierpnia 2020 r. Umarzanie obligacji następować będzie po ich wartości nominalnej, nie później niż do 31 sierpnia 2020 r., wskazano również.

Skup obligacji może być realizowany w ramach obrotu giełdowego lub poza nim.

bEqivcDH

Best specjalizuje się w obrocie i zarządzaniu wierzytelnościami nieregularnymi. Inwestuje w portfele wierzytelności (przede wszystkim bankowe) z wykorzystaniem funduszy sekurytyzacyjnych. Best jest spółką notowaną na warszawskiej giełdzie od 1997 r.

bEqivcEi
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)