Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

BGK nie planuje w I sprzedaży obligacji na rzecz Funduszu Przeciw. COVID -19

1
Podziel się:

Warszawa, 31.12.2020 (ISBnews) - Na styczeń 2021 nie są planowane przetargi sprzedaży obligacji na rzecz Funduszu Przeciwdziałania COVID-19, poinformował Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK).

BGK nie planuje w I sprzedaży obligacji na rzecz Funduszu Przeciw. COVID -19

"Bank Gospodarstwa Krajowego informuje, iż na styczeń 2021 nie są planowane przetargi sprzedaży obligacji na rzecz Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. Informacja o kalendarzu przetargów na luty 2021 zostanie opublikowana w dniu 29 stycznia 2021" - czytamy w komunikacie.

BGK to państwowy bank rozwoju, który inicjuje i realizuje programy służące wzrostowi ekonomicznemu Polski, współpracując ze wszystkimi instytucjami rozwoju jak PFR, KUKE, PAIH, PARP i ARP. BGK rozwija systemy poręczeń i gwarancji, mające na celu pobudzanie przedsiębiorczości. Jednym z ważnych zadań banku jest również wspieranie ekspansji zagranicznej polskich przedsiębiorstw. BGK zarządza programami europejskimi i dystrybuuje środki unijne w skali krajowej i regionalnej. Angażuje się w programy służące poprawie sytuacji na rynku mieszkaniowym i dostępu Polaków do mieszkań.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
logiczny
3 lata temu
Unijne euro aż parzy łapki a dług już pod korek ? ;)))