Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Biedronka rozpoczyna pilotażową sprzedaż gazet lokalnych w 75 miejscowościach

1
Podziel się

Biedronka uruchamia pilotażową sprzedaż tygodników lokalnych w wybranych sklepach. Pierwsze wydania trafiają na półki 16 czerwca, podała sieć. Pilotaż obejmie blisko 160 sklepów w 75 miejscowościach.

Biedronka rozpoczyna pilotażową sprzedaż gazet lokalnych w 75 miejscowościach
bEqKuoyd

W ramach pilotażu w sklepach sieci Biedronka pojawią się: "Tygodnik Podhalański", "Tygodnik Siedlecki", "Tygodnik Zamojski" oraz "Nowiny Raciborskie".

"W ramach pilotażu blisko 160 sklepów sieci Biedronka w 75 miejscowościach w Polsce będzie sprzedawać jeden z 4 tygodników lokalnych. Tytuły zostały wybrane do testu po konsultacji ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych, które zrzesza największe lokalne wydawnictwa prasowe w Polsce" - czytamy w komunikacie.

"Biedronka oferuje klientom przede wszystkim to, czego poszukują najbardziej, najważniejszych artykułów pierwszej potrzeby - przede wszystkim żywności. Chcemy sprawdzić, czy oferta prasy lokalnej jest dla naszych klientów atrakcyjna - a nie ma do tego lepszej metody niż test sprzedaży. Teraz wszystko znajduje się w rękach klientów, czytelników" - powiedział dyrektor handlowy w sieci Biedronka Grzegorz Pytko, cytowany w komunikacie.

bEqKuoyf

W I kw. br. sieć Biedronka otworzyła 11 sklepów i zamknęła 3 placówki. Na koniec marca br. sieć Biedronka liczyła 3 010 placówek o łącznej powierzchni 2,03 mln m2.

bEqKuoyG
giełda
wiadomości
giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
sebastian
rok temu
500+ od pisu i na parówki z biedry po 6zł kg i harnaś na popitę i można leżeć brzuchem do góry cały rok dlatego mówie kto ma łeb na karku to głosuje na dudę pozdro i z fartem