Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Budimex Nieruchomości sprzedał 541 mieszkań, przekazał 4 w I kw. 2020 r.

3
Podziel się

Budimex Nieruchomości zawarł 541 umów przedwstępnych sprzedaży lokalu mieszkalnego w I kwartale 2020 r., w porównaniu z 265 umowami rok wcześniej. Liczba zawartych umów notarialnych przeniesienia własności lokalu mieszkalnego wyniosła 4, w porównaniu z 601 umowami w I kwartale 2019 r., podała spółka.

Budimex Nieruchomości sprzedał 541 mieszkań, przekazał 4 w I kw. 2020 r.
bDZqKkER

"Mniejsza liczba aktów notarialnych wynika przede wszystkim z harmonogramów realizacji poszczególnych inwestycji mieszkaniowych, jak również w zakresie dotyczącym drugiej połowy marca z ograniczeń w związanych z wprowadzeniem na terenie kraju stanu epidemicznego. W całym roku 2020 planujemy utrzymanie poziomu sprzedaży notarialnej na poziomie zbliżonym do dotychczasowych założeń" - czytamy w komunikacie.

Budimex jest notowany na warszawskiej giełdzie od 1995 r. Jego inwestorem strategicznym jest hiszpańska firma Ferrovial. W 2019 r. miał 7,57 mld zł skonsolidowanych przychodów.

bDZqKkFu
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(3)
no prosze
rok temu
czyli jednak JEST POTEŻNY SPADEK KUPOWANYCH NIERUCHOMOSCI. a moze sie myle :) jak to możliwe że wymsknął się taki artykuł? moze tam zamiast 4 mialo byc 4 miliony? :p czekajmy z zakupem :) deweloperzy wkrotce beda sie prosic o kupienie za pol ceny :) mam info sprawdzowne ze czesc juz wymieka ;)
Pol
rok temu
Ciekawe co będzie się działo z deweloperem w momencie wycofania się klientów z rezerwacji i obowiązkiem zwrotu zaliczki zgodnie z prawem.
EmigrantUK
rok temu
Liczba zawartych umów notarialnych przeniesienia własności lokalu mieszkalnego wyniosła 4, w porównaniu z 601 umowami w I kwartale 2019 r., podała spółka :D Bańka na mieszkaniach pękła :D
bDZqKkFv