Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Budimex wybrany do prac hydrotechnicznych w Słubicach za 102,1 mln zł netto

0
Podziel się

Oferta Budimeksu, warta 102,1 mln zł netto, została wybrana przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu jako najkorzystniejsza w postępowaniu przetargowym na: "Kontrakt 1C.2 Budowa wałów przeciwpowodziowych oraz przebudowa kanału Czarny Kanał i Racza Struga", podała spółka.

Budimex wybrany do prac hydrotechnicznych w Słubicach za 102,1 mln zł netto
(Wikimedia Commons)
bErMcFAl

"Łączna wartość zleceń z tym samym zamawiającym w okresie ostatnich 12 miesięcy wraz z powyższą ofertą wynosi 190 770 225,65 zł netto. Zleceniem o najwyższej wartości jest wyżej wymieniona oferta. [...] Termin rozpoczęcia robót: zamawiający powiadomi wykonawcę o dacie rozpoczęcia nie mniej niż 14 dni przed tą datą. Termin zakończenia robót: 800 dni" - czytamy w komunikacie.

Inwestycja jest realizowana w ramach projektu z Program Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 "Ochrona przed

powodzią miasta Słubice".

bErMcFAn

Budimex jest notowany na warszawskiej giełdzie od 1995 r. Jego inwestorem strategicznym jest hiszpańska firma Ferrovial. W 2019 r. miał 7,57 mld zł skonsolidowanych przychodów.

bErMcFAO
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)