Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Carrefour otworzył 27 sklepów franczyz. od pocz. br., planuje 100 w całym 2020

0
Podziel się

Carrefour Polska od początku roku uruchomił 27 sklepów franczyzowych w formacie convenience, z czego 7 zostało otwartych w maju, podała spółka. Ekspansja jest zgodna z założeniami strategii rozwoju Carrefour, która zakłada otwarcie 100 sklepów do końca 2020 r. w różnych lokalizacjach.

Carrefour otworzył 27 sklepów franczyz. od pocz. br., planuje 100 w całym 2020
(money.pl)
bEqlwkyd

Do mapy handlowej Warszawy dołączyły dwa sklepy Carrefour Express Convenience: przy ul. Siedmiogrodzkiej 7 oraz Krochmalnej, a także Carrefour Express Minimarket przy ul. Ksawerów 26. W Krakowie uruchomiono dwa sklepy Carrefour Express Convenience: przy ul. Królewskiej 49 i Kalwaryjskiej 42. W maju Carrefour otworzył także dwa sklepy Globi: w Jarużynie i Topolnie, podano.

"Sklepy franczyzowe Carrefour, łączące dopasowaną ofertę, dogodną lokalizację oraz kompaktowość, dobrze poradziły sobie w ostatnich, trudnych dla wszystkich tygodniach. Ten stabilny format jest doceniany przez naszych partnerów i cieszy się dużą popularnością wśród klientów, którzy doceniają komfort zakupów i oszczędność czasu" - powiedział dyrektor sklepów convenience w Carrefour Polska Michał Florkiewicz, cytowany w komunikacie.

Oferta franczyzowa sieci Carrefour Polska jest różnorodna i skierowana do różnych lokalizacji oraz partnerów, w zależności od ich potrzeb oraz możliwości zaangażowania. Portfolio sklepów convenience obejmuje takie modele jak: Carrefour Express Convenience, Carrefour Express Minimarket, Globi, sklepy ajencyjne Carrefour Express Convenience oraz sklepy przy stacjach paliw, przypomniano.

bEqlwkyf

Rozwój tych ostatnich jest szczególnie dynamiczny z uwagi na połączenie atutów sklepu convenience oraz stacji paliw, stąd sieć jest otwarta na nowe, ciekawe lokalizacje. Pod koniec 2019 r. działało 70 przystacyjnych sklepów franczyzowych Carrefour, rozmieszczonych w różnych częściach Polski. W 2020 r. sieć planuje otwarcie kolejnych placówek, podsumowano.

Carrefour Polska to multiformatowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

bEqlwkyG
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)