Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rynek spożywczy
03.03.2020 14:04

Carrefour otworzył w br. 10 sklepów w formacie franczyzowym, planuje kolejne

Sieć Carrefour uruchomiła w tym roku 10 sklepów w formacie franczyzowym i planuje nowe otwarcia, podała firma. W lutym sieć otworzyła 4 sklepy w tym formacie w Warszawie. 

Podziel się
Dodaj komentarz

"Pod szyldem Carrefour w Polsce działa już ponad 650 sklepów osiedlowych prowadzonych przez naszych franczyzobiorców w trzech różnych formatach. W 2019 roku otworzyliśmy ponad 100 nowych sklepów na terenie całego kraju. Rok 2020 zapowiada się dla nas równie intensywnie. W ubiegłym miesiącu otworzyliśmy aż 4 sklepy franczyzowe w Warszawie jednego dnia, co potwierdza duże zainteresowane franczyzą oferowaną przez Carrefour. W ciągu pierwszych dwóch miesięcy tego roku otworzyliśmy już 10 sklepów. Szczególnie dynamicznie rozwijamy format pomarańczowy przeznaczony do dużych miast, a także naszą ofertę dla właścicieli stacji paliw" - powiedział dyrektor ds. sklepów convenience Carrefour Polska Michał Florkiewicz, cytowany w komunikacie.

Carrefour Polska to multiformatowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Tagi: rynek spożywczy, handel detaliczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz