Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Circle K Polska powiększyło sieć o 16 franczyzowych stacji paliw w I poł. br.

1
Podziel się:

Sieć stacji Circle K w Polsce powiększyła się o 16 stacji działających w modelu franczyzowym w I połowie 2020 r., podała spółka. W najbliższym roku planowane jest kolejnych kilkadziesiąt otwarć.

Circle K Polska powiększyło sieć o 16 franczyzowych stacji paliw w I poł. br.
bEBWppud

"Najnowsze stacje otwarte zostały w Chełmnie, Mszanie Górnej, Końskich, Konarach, Baranowie Sandomierskim, Ciechanowcu, Jędrzychowicach, Warce, Mińsku Mazowieckim, Czerwińsku, Warszawie, Turku, Sandomierzu, Łukcie, Dębicy i Kąkolewnicy" - podano w komunikacie.

Łącznie sieć Circle K to już ponad 360 stacji paliw w całej Polsce.

"W przeszłości zadeklarowaliśmy, że chcemy się rozwijać i mimo kryzysu, chcemy dotrzymać słowa. Dlatego tak liczne otwarcia nowych stacji w ostatnich miesiącach szczególnie nas cieszą. Grupa Alimentation Couche-Tard, której częścią jest Circle K, stawia na rozwój m.in. poprzez sieć franczyzową i jest zdeterminowana, aby w nią inwestować, a Polski rynek jest atrakcyjny i daje wiele możliwości biznesowych" - powiedział prezes Circle K Polska Michał Ciszek, cytowany w komunikacie.

bEBWppuf

Wszystkie 16 nowootwarte stacje to stacje franczyzowe, które obecnie stanowią ponad 25% wszystkich punktów należących do sieci w Polsce.

"Chcemy dalej rozwijać naszą sieć w Polsce w modelu franczyzowym. Liczymy, że nie tylko wysokiej jakości paliwa, ale także bogata oferta pozapaliwowa zachęci naszych potencjalnych partnerów do wspólnego prowadzenia biznesu pod marką Circle K. Stale dodajemy nowe koncepty do naszej oferty, udostępniając je także naszym franczyzobiorcom" - dodał Mirosław Caputa, dyrektor ds. sprzedaży i działalności operacyjnej w Circle K Polska, odpowiedzialny m.in. za rozwój sieci franczyzowej.

Firma Circle K Polska (przed 1 kwietnia 2016 r.: Statoil Fuel & Retail Polska) obecna jest na polskim rynku od 1992 r. i prowadzi sieć ponad 360 stacji paliw na terenie całej Polski. Od 2012 r. właścicielem spółki Circle K Polska jest kanadyjska firma Alimentation Couche-Tard, jedna z największych na świecie firm działających w obszarze handlu detalicznego w formacie convenience.

bEBWppuG
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
Adam
rok temu
Od dwóch lat tam nie kupuje! Leją to samo co na Orlenie to po co finansować obcy kapitał?