Notowania

rynek spożywczy
26.03.2020 15:46

Colian przekaże 50 tysięcy maseczek szpitalowi w Kaliszu

Colian zadeklarował przekazanie 50 tys. maseczek ochronnych Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu im. Ludwika Perzyny w Kaliszu, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Wszyscy stanęliśmy w obliczu sytuacji, która wymaga od nas zjednoczenia i zdecydowanego działania. Colian to firma rodzinna, w której największą wartością jest człowiek. Dziękuję wszystkim pracownikom, którzy pokazują, że siłą naszej firmy są ludzie. Nasz zespół nie raz udowodnił, że stać go na wiele. Tak jest i tym razem. Teraz najważniejsze jest zapewnienie bezpieczeństwa tym, którzy stoją na pierwszej linii w walce z pandemią. Wspieramy środowisko medyczne, ale nie zapominamy także o lokalnych inicjatywach. Stańmy na wysokości zadania i zadbajmy o siebie nawzajem. Bądźmy razem!" - powiedział prezes Colian Jan Kolański, cytowany w komunikacie.

Grupa kapitałowa Colian Holding S.A. osiągnęła pozycję jednego z największych producentów na polskim rynku słodyczy, dzięki akwizycjom i rozbudowie portfolio marek. Zdobyła również silną pozycję na rynku przypraw oraz napojów.

Tagi: rynek spożywczy, handel detaliczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
26-03-2020

NataliaPamiętajcie prywaciaz nigdy nic nie daje za darmo... W żadnej firmie... Nigdzie... A jak już daje to liczy na to by jak najwiecej ludzi to … Czytaj całość

26-03-2020

KatarzynaTak też mi się wydaje że jest to tylko taka zagrywka typu patrzcie jaki ja jestem dobry..... Tzn ja komuś coś dam ale odbije sobie na pracownikach.... … Czytaj całość

26-03-2020

Dr inż BogdanColian daje maseczki..... Bychhahhaahaja

Rozwiń komentarze (8)