Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Dariusz Ciesielski zastąpi Rafała Zdona na stanowisku prezesa PCC Exol od 1 I

0
Podziel się:

Rada nadzorcza powołała Dariusza Ciesielskiego na prezesa zarządu od 1 stycznia 2021 r., a dotychczasowego prezesa Rafała Zdona - na wiceprezesa, podała spółka.

Dariusz Ciesielski zastąpi Rafała Zdona na stanowisku prezesa PCC Exol od 1 I

"Rada nadzorcza spółki podjęła uchwały w sprawie ustanowienia dwuosobowego składu zarządu oraz powołania na stanowisko prezesa zarządu pana Dariusza Ciesielskiego, a dotychczasowego prezesa zarządu pana Rafała Zdona na stanowisko wiceprezesa zarządu spółki" - czytamy w komunikacie.

Uchwały rady nadzorczej wejdą w życie z dniem 1 stycznia 2021 r., podano także.

Rafał Zdon został powołany na prezesa PCC Exol pod koniec sierpnia br.

Dariusz Ciesielski pracował m.in. w Pepsi Cola General Bottlers Poland, Royal Unibrew Polska, Grupie Selena. W latach 2012-2018 był dyrektorem wykonawczym ds. handlu produktami petrochemicznymi w PKN Orlen a w latach 2019-2020 wiceprezesem ds. sprzedaży w Selena FM.

PCC Exol jest największym producentem środków powierzchniowo czynnych (surfaktantów) w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Jest jedynym producentem surfaktantów anionowych i niejonowych w Polsce. Od 2012 r. akcje spółki są notowane na rynku podstawowym warszawskiej giełdy. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 638,61 mln zł w 2019 r.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)