Notowania

handel detaliczny
13.11.2019 16:54

Delko złożyło wniosek do UOKiK ws. przejęcia kontroli nad spółką Waldi

Warszawa, 13.11.2019 (ISBnews) - Delko złożyło wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) w sprawie przejęcia kontroli nad Waldi, podał Urząd.

Podziel się
Dodaj komentarz

Wniosek wpłynął 12 listopada, sprawa jest w toku.

"Zgłaszana koncentracja polega na przejęciu przez spółkę Delko S.A. z siedzibą w Śremie kontroli nad spółką Przedsiębiorstwo Handlowe Waldi Sp. z o.o. z siedzibą w Komornikach. Koncentracja nastąpi w ramach jednej transakcji polegającej na nabyciu 100% udziałów w spółce Przedsiębiorstwo Handlowe Waldi Sp. z o.o." - czytamy w komunikacie.

Delko i jej grupa kapitałowa zajmuje się hurtową sprzedażą artykułów chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów higienicznych oraz artykułów spożywczych na terytorium Polski, podano także.

"Przedsiębiorstwo Handlowe Waldi Sp. z o.o. prowadzi działalność na terytorium Polski w zakresie sprzedaży hurtowej artykułów chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów przemysłowych. Przedsiębiorstwo Handlowe Waldi Sp. z o.o. jest kontrolowana przez dwóch wspólników (osoby fizyczne), posiadających łącznie 100% udziałów w kapitale zakładowym" - czytamy dalej.

Tagi: handel detaliczny, chemia, farmacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz