Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Dom Development wprowadził do oferty 101 mieszkań w II etapie Osiedla Komedy

1
Podziel się:

Dom Development wprowadził do oferty 101 mieszkań w ramach drugiego etapu Osiedla Komedy na wrocławskim Jagodnie, podała spółka. Odbiór lokali planowany jest na I kwartał 2022 roku. W ramach wieloetapowej inwestycji docelowo powstanie ponad 500 lokali.

Dom Development wprowadził do oferty 101 mieszkań w II etapie Osiedla Komedy
bEBVNHAR

"Inwestycja Dom Development jest zlokalizowana w młodej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wrocławia, z licznymi terenami zielonymi. W ofercie II etapu dostępne są mieszkania o metrażu od 33 do 112 mkw. Na najwyższych piętrach znajdą się lokale z antresolami. Wszystkie mieszkania będą posiadać taras, loggię lub balkon, a na parterze zaplanowano ogródki lokatorskie. W ramach tego etapu powstaną 92 miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Całe osiedle docelowo będzie się składać z sześciu 4-piętrowych budynków mieszkalnych" - czytamy w komunikacie.

Osiedle budowane przez Dom Development swoją nazwą upamiętnia uznanego polskiego kompozytora i pianistę jazzowego - Krzysztofa Komedę. W związku z tym ścianę jednego z budynków ozdobi mural nawiązujący do twórczości artysty, wskazano także.

Dom Development - jeden z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce - jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. W 2019 r. sprzedał 3 661 lokali.

bEBVNHBu
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
Pawel
rok temu
Nie rozumiem dlaczego ta reklama pojawia się wśród innych artykułów. Trochę słabo.