Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Dom Development wprowadził do oferty 204 lokale w ramach II etapu Os. Głębocka

2
Podziel się

Dom Development rozpoczął sprzedaż 204 mieszkań w ramach II etapu Osiedla Głębocka na Białołęce, podała spółka. Przekazanie pierwszych kluczy planowane jest na I kw. 2022 r.

Dom Development wprowadził do oferty 204 lokale w ramach II etapu Os. Głębocka
(money.pl)
bEqkwgyJ

"Na terenie Osiedla Głębocka - kolejnej naszej inwestycji w tej części miasta - zaplanowaliśmy szereg rozwiązań proekologicznych i minimalizujących zużycie energii, co przełoży się na budżet domowy mieszkańców. Projekt ten wpisuje się także w aktualne trendy zakupowe Polaków, którzy w ostatnim okresie chętniej poszukują mieszkań z dużymi balkonami lub przydomowymi ogródkami. Warto zaznaczyć, że w czasach zwiększonej niepewności klienci zwracają szczególną uwagę na wiarygodność, stabilność finansową i terminowość przekazań dewelopera. Dom Development spełnia te wymagania. Dodatkowym atutem w przypadku Osiedla Głębocka jest własne generalne wykonawstwo, czyli firma Dom Construction z Grupy Dom Development, gwarantująca bezpieczeństwo realizacji inwestycji" - powiedział dyrektor sprzedaży w Dom Development Grzegorz Smoliński, cytowany w komunikacie.

W ramach Osiedla Głębocka, realizowanego w dwóch etapach, powstaną dwa trzypiętrowe budynki z poddaszem, w których znajdą się łącznie 264 mieszkania o metrażach od 30 do 107 m2. W ofercie przeważają mieszkania 2- i 3-pokojowe o funkcjonalnych rozkładach. Wszystkie lokale posiadają balkony, tarasy lub własne, przydomowe ogródki w parterach, ujęte w cenie mieszkania.

Dom Development - jeden z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce - jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. W 2019 r. sprzedał 3 661 lokali.

bEqkwgzm
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(2)
Luca
rok temu
ta cześć Białołęki jest zielona, lekko schowana, blisko do trasy i wszystkiego. Ja akurat lubię tą część Warszawy i ceny są znacznie lepsze
Lac
rok temu
Białołęka, jest przykładem braku jakiegokolwiek ładu budowlanego. Gigantyczna sypialnia z deficytem szkół, przychodni, sklepów. Fatalne skomunikowanie z resztą miasta, a ceny 1-2 tyś niższe niż w reszcie miasta. Pomieszkiwałem i wiem, że lepsza kawalerka na Bielanach, niż dwa pokoje na Białołęce.