Notowania

budownictwo
14.02.2019 12:40

Echo Investment ma w budowie projekty wszystkich segmentów na łącznie 400 tys.m2

Echo Investment ma obecnie w realizacji 30 projektów mieszkaniowych, handlowych oraz biurowych o łącznej powierzchni ponad 400 tys. m2, poinformował wiceprezes ds. finansowych Maciej Drozd.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Jeśli chodzi o liczbę projektów, które w tej chwili mamy fizycznie w budowie, to jest ich na dziś 30 o łącznej powierzchni ponad 400 tys. m2. W tym mamy 19 projektów mieszkań na sprzedaż (blisko 2,5 tys. lokali), 4 projekty mieszkań na wynajem Resi4Rent (ponad 1,2 tys. lokali), 6 biurowców (140 tys. m2) oraz Galerię Młociny w Warszawie (blisko 85 tys. m2)" - napisał Drozd podczas czatu inwestorskiego zorganizowanego przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII).

"Rozpoczniemy też w ciągu tego roku budowę wielu nowych projektów mieszkaniowych (3-4 tys. mieszkań) i biurowych (5-6 projektów o łącznej powierzchni ponad 100 tys. mkw.). Wszystkie projekty w budowie i przygotowaniu, czyli również te na wczesnym etapie przygotowania, dadzą nam ponad 1,1 mln m2 powierzchni mieszkaniowej, biurowej, handlowej, usługowej, a także hotelowej" - dodał wiceprezes.

Echo Investment jest polskim deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowym oraz biurowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na GPW.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz