Notowania

budownictwo
14.11.2019 12:08

Echo Investment rozpoczął projekt Enter w Poznaniu, w I fazie będzie 220 lokali

Echo Investment wystartowało z projektem Enter na poznańskich Naramowicach; będzie on realizowany w trzech etapach, podała spółka. W pierwszej fazie powstaną trzy pięciokondygnacyjne budynki oferujące ponad 220 lokali. Start budowy kompleksu mieszkaniowego Enter zaplanowany jest na początek 2020 roku.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Echo Investment od dwóch dekad działa w Poznaniu i jest uznaną marką na tym rynku, lubianą przez klientów. Korzystając z naszego doświadczenia, chcemy stworzyć na poznańskich Naramowicach kompleks mieszkaniowy stawiający na komfort i mobilność mieszkańców. Jako pierwszy polski deweloper Echo Investment daje w standardzie inteligentne rozwiązania światowego lidera automatyki oraz gwarantuje liczne udogodnienia w częściach wspólnych. Wszystkie mieszkania na osiedlu Enter zostaną wyposażone w smart rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb swoich właścicieli" - powiedział dyrektor sprzedaży w Echo Investment Dawid Wrona, cytowany w komunikacie.

Do tej pory Echo Investment zrealizowało w Poznaniu siedem projektów mieszkaniowych, w tym m.in. osiedle Małe Naramowice Rynek i Pod Klonami, Kasztanowa Aleja, luksusowy budynek apartamentowy Nad Wartą i Osiedle Perspektywa. W budowie znajdują się dwa nowe projekty: apartamentowiec Esencja na Grabarach oraz kameralne osiedle Nasze Jeżyce.

Echo Investment jest polskim deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowym oraz biurowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na GPW.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz