Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Echo Investment sprzedało 142 mieszkania i przekazało 254 w grudniu

0
Podziel się

Echo Investment sprzedało 986 mieszkań i przekazało klientom klucze do 950 w 2018 roku, podała spółka. Grudzień ubiegłego roku był dla Echo Investment najbardziej intensywnym miesiącem: spółka sprzedała 142 mieszkania i przekazała klientom 254.

Echo Investment sprzedało 142 mieszkania i przekazało 254 w grudniu
bEqjgZHF

"Utrzymujemy się w gronie największych deweloperów mieszkaniowych w kraju i mamy apetyt na dalsze wzmacnianie pozycji. W 2019 r. do oferty dodamy co najmniej 1,5 tys. lokali w dużych i atrakcyjnych projektach, jak Ordona w Warszawie, Tymienieckiego w Łodzi, Nasze Jeżyce w Poznaniu czy Wita Stwosza w Krakowie. W stosunku do 2018 r. powiększymy ofertę o ponad 50%. Wdrożona strategia sprzedażowa, zgodnie z którą w momencie zakończenia projektu około 20% lokali powinno znajdować się jeszcze w ofercie, przynosi doskonały efekt w postaci stabilnych marż" - powiedział prezes Nicklas Lindberg, cytowany w komunikacie.

Pod koniec roku deweloper powiększył ofertę o 650 mieszkań w projektach Browary Warszawskie E i Reset II w Warszawie, Apartamenty Esencja w Poznaniu oraz Ogrody Graua we Wrocławiu. W styczniu pierwsze rezerwacje przekształcają się w umowy przedwstępne. Echo Investment kupuje również nowe działki. W ubiegłym roku zakupiło i zabezpieczyło tereny w Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu, na których może powstać ok. 80 tys. m2 mieszkań, podano także.

"Nasz dział zakupów zakończył ubiegły rok podpisaniem przedwstępnej umowy zakupu świetnej działki w Krakowie, na której powstanie ponad 550 mieszkań na sprzedaż i wynajem. Planujemy rozpocząć budowę pierwszych już w tym roku. Zdecydowana większość terenów, które obecnie negocjujemy, ma również przeznaczenie mieszkaniowe" - dodał Lindberg.

bEqjgZHH

Firma szeroko analizuje trendy społeczne i szybko na nie odpowiada. W ubiegłym roku deweloper podjął współpracę z dostawcami nowoczesnych rozwiązań zarządzania mieszkaniami, wskazano także.

Echo Investment jest polskim deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowym oraz biurowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na GPW.

bEqjgZIi
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)