Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Elektrobudowa oczekuje na podpisanie umowy zmieniającej do umowy o finansowanie

0
Podziel się

Elektrobudowa wskazuje, iż jej intencją pozostaje uzgodnienie wydłużenia terminu na "wystąpienie zdarzeń związanych z emisją akcji serii F" i aktualnie oczekuje na podpisanie umowy zmieniającej, podała spółka.

Elektrobudowa oczekuje na podpisanie umowy zmieniającej do umowy o finansowanie
bDXNWEgl

Treść umowy zmieniającej obejmuje opisane poniżej okoliczności:

1) rozpoczęcie budowania księgi popytu (book buildingu) na akcje emitenta;

2) wpłata środków przez inwestorów z tytułu objęcia akcji emitenta serii F.

bDXNWEgn

C. najpóźniej w dniu 25 marca 2020 r. wszystkie niespłacone kwoty główne, wraz z odsetkami z tytułu dokumentów finansowania w rozumieniu umowy o finansowanie, staną się wymagalne (o ile dana kwota nie stała się wymagalna przed tą datą)" - czytamy w komunikacie.

Spółka przypomina, iż dotychczas obowiązująca data końcowa pod umową o finansowanie upływa 28 lutego 2020 r., a niewypełnienie opisanego powyżej zobowiązania związanego z zapewnieniem wystąpienia zdarzeń związanych z emisją akcji serii F stanowi zdarzenie uzasadniające rozwiązanie umowy.

Elektrobudowa świadczy kompleksowe usługi budowlano-montażowe realizując inwestycje związane z przemysłem energetycznym, petrochemicznym, wydobywczym oraz budownictwem obiektów użyteczności publicznej w systemie pod klucz. Spółka jest notowana na GPW od 1996 r. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 763,5 mln zł w 2018 r.

bDXNWEgO
energetyka
budownictwo
nieruchomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)