Notowania

budownictwo
16.08.2019 08:45

Elektrobudowa rozmawia z PG Energy Capital Management o ew. dokapitalizowaniu

Warszawa, 16.08.2019 (ISBnews) - Elektrobudowa rozpoczęła negocjacje z PG Energy Capital Management o potencjalnym dokapitalizowaniu poprzez nową emisję akcji, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Zarząd Elektrobudowa informuje, że w godzinach wieczornych w dniu 14 sierpnia 2019 roku otrzymał wstępną ofertę objęcia akcji spółki w ramach podwyższenia kapitału zakładowego o nową emisję akcji i rozpoczął proces negocjacji z PG Energy Capital Management Sp. z o.o. w przedmiocie szczegółowych parametrów potencjalnej transakcji dokapitalizowania spółki, w tym jej parametrów cenowych, struktury transakcji jak również warunków współpracy operacyjnej emitenta z inwestorem i jego spółkami zależnymi, w tym jej parametrów cenowych, struktury transakcji jak również warunków współpracy operacyjnej emitenta z inwestorem i jego spółkami zależnymi" - czytamy w komunikacie.

Spółka w procesie pozyskiwania inwestora branżowego planuje również prowadzenie analogicznych rozmów z alternatywnymi inwestorami w przypadku przedstawiania przez nich satysfakcjonującej oferty objęcia akcji, podano także.

Elektrobudowa świadczy kompleksowe usługi budowlano-montażowe realizując inwestycje związane z przemysłem energetycznym, petrochemicznym, wydobywczym oraz budownictwem obiektów użyteczności publicznej w systemie pod klucz. Spółka jest notowana na GPW od 1996 r. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 763,5 mln zł w 2018 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz